Môžem mať orgazmus bez sexu?

janka386
1. jan 2016

Dobry den.som v 8.tyzdni tehotenstva a dr.mi dala tabletky duphaston NA udrziavanie.nemam ziadny problem ani nekrvacam ale ze vraj tam bola prasknuta zilka.ze je ti spôsobené sexom.povedala ze žiaden sex.ale mam strašnú chut a nemozem si pomoct.myslite ze mozem mat orgazmus bez sexu?

judita2580
1. jan 2016

Orgazmus spôsobuje prekrvenie krčka a stahy maternice.Keď si mala prasknutu žilku,tak myslím,že skus aspoň na čas dodržať post nech sa to tam dá do poriadku a neskôr vyskúšas.Ja som bez sexu už pol roka, dá sa to prežiť keď človek musí.

romina1912
1. jan 2016

Ked ziadny sex tak to znamena ziadny! Doktorka to nezakaze pre srandu kralikov. ..

reni1512
1. jan 2016

nesmies..... orgazmus sposobuje stahy maternice.... rozmysli si ci chces byt spokojna ty, alebo chces spokojne donosit dieta

soul171
1. jan 2016

Tam sa jedná práve o orgazmus...vtedy dochádza k sťahom maternice 🙂 Veď to sa dá v pohode zvládnuť. Treba si položiť otázku, čo je u Teba priorita: krásne a zdravé bábo alebo krátky pôžitok.... 😒

butterfly333
1. jan 2016

Všetko sa dá vydržat ak chceš mat dieta,Jasommala moc rizikové tehu a sex zakázany uplne do konca tehu a vydržala som to,ked má človek strach o dieta tak na sex nimyslí,

sophieeee
1. jan 2016

Neboj ked budes vo 8. mesiaci tak na sex ani nepomyslis 😀 drzim palce nech si v pohode a aj babatko samozrejme

misaelka
1. jan 2016

Baby nedeptajte ju orgazmus samotny neskodi, ide o to aby nebol vaginalny styk aby sa nespustilo krvacanie. P.s. a co urobi ked bude mat spontanny orgazmus v spanku, hm? To sa moze stat nezabrani tomu. a medzi spontannym orgazmom a autoerotikou nebude az taky rozdiel...hlavne opatrne,zvaz si to

meesha
1. jan 2016

Taky bych se hodila do klidu. Nepise, ze by ji to doktorka zakazala a pri normalnim tehotenstvi neni duvod si orgasmus odpirat. Jenom to, ze ji praskla prekrvena zilka a mudr si myslela, ze je to mechanickym podrazdenim pri sexu. nic vic, nic min.

Pokud chcete autoritu: http://www.porodnice.cz/poradny/orgasmus-v-teho...

stella33
1. jan 2016

Nerozumiem celkom otazke. Je mozne mat orgazmus aj bez sexu, ak myslis normalny sex, ked je "kocur v trube" 🙂 To, ci si to mozes dovolit je ina otazka. A skor na tvoju gynekologicku. Niektora moze, niektora nie. Podla toho, ako si na tom zdravotne. Uz bolo spomenute, a je to tak, orgazmus prekrvuje maternicu a v podstate moze sposobit mensie, ci vacsie kontrakcie. Ak ti tvrdne brusko, asi ti lekar skor odporuci abstinenciu. Urcite by som chvilu pockala do ukoncenia 3.trimestra. potom uvidis, aky bude stav.

barbora59
1. jan 2016

@misaelka velmi sa mylis. ked som lezala na rizikovom primar gynekologickeho oddelenia mi povedal ziaden sex a dodal ze ani sama si to nemam robit koli orgazmu kde dochadza k stahom . nemyslim si ze by sa primar mylil a hovoril mi blbosti len tak ... zo srandy...

babca01
1. jan 2016

Aj u nás to bolo obdobné.Presne o to ide- sťahy maternice pri orgazme...žiadne mechanické poškodenie pri styku.
Treba zvážiť,či je tá chuť na sex až taká,aby žena ohrozila miminko a v neposlednom rade i seba. My sme po ukončenom 5 mesiaci dostali"povolenie" od môjho gynekológa a všetko bolo úplne ok.
Dnes má Adamko už pol rôčka a všetko"funguje" ďalej ako má😊

ivna78
11. jan 2016

Momentalne som v 15 tt, ale v 12 tt mi lekar pri odchode z nemocnice (po hospitalizacii) tiez zakazal sex a este k tomu dodal, ze vsetky formy sexu, konkretne aj oralny a analny sex 🙂, prave koli stahom v maternici.

anakristina
27. jan 2016

Babenky ja som si to musela odsledovat sama.na moju maternicu orgazmus tiez nerobi dobre.zo sna sa budit na orgazmus znamena strasne krce.ak ste rizikove alebo citite ako keby tupe menstruacne bolesti alebo vam tvrdne brucho,alebo pri vzruseni mate bolest v maternici tak to urcite neskusajte.nepocuvajte rady typu babatku je to prijemne a podobne.pocuvajte svoje telo a zistite kde su vase hranice a respektujte ich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre