Môžem jesť langoše v tehotenstve?

15. júl 2021

Neuškodí jest langoše bábätku v brušku? Robila som včera langoše, dnes zjedla 2 a včera 2. Tak ma to mrzí ze také vysmazané, ale keď chuť je veľká. Som v treťom trimestri

nafka0483
15. júl 2021

A ako by to malo babatku uskodit? Tebe moze byt tazsie od zaludka, ale inak co by to malo urobit? Ved langos neuskodi ani tebe, tak ako by malo babu?

pribinak
15. júl 2021

Neviem si predstaviť ako taký langoš môže ublížiť bábätku či tebe?
Raz sa tu jedna baba pýtala či mize žuť mentolové žuvačky, som myslela že už ju nikto neprekoná, ale ty asi áno

karelova
15. júl 2021

Som asi hnusna ale strašne by som chcela ironicky odpovedať... Ale pokusim sa zdržať 😃

Len tak mimochodom, ako by ti pomohla teraz informácia, ak by boli 'skodlive' a 'nevhodné', ked si už 4 zjedla?

mamamasama
15. júl 2021

Prepáč, ale .... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ako som sa dobre zasmiala 🤭🤣

barus26
15. júl 2021

niektoré si uz naozaj myslia, že tehotenstvo je choroba a že snáď nemôžeš nič len dýchať vzduch a piť cistu vodu….

asia83
15. júl 2021

Ľudia hlupnú… 🤦‍♀️

buducamama
15. júl 2021

Mnam hned si pojdem kupit😊

chrumka120
15. júl 2021

Keď môžu tehotné vakcínu tak snáď už môžu fakt všetko aj tie langoše 🙂

buducamama
15. júl 2021

@chrumka120 odpadnem😂

martul
15. júl 2021

Fuuu, a koľko škodlivín je vo vzduchu, mali by sme prestať dýchať, či?

naobedbuduspagety
15. júl 2021

Snáď neuškodí, lebo som vďaka tvojej téme na jeden fajne veľký plnený dostala chuť.. Musím objednať 😝

hennyinnsbruck
15. júl 2021

Niektorym tehotnym uz dobre hrabe fakt🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

hennyinnsbruck
15. júl 2021

@asia83 a to poriadne ….

klip0
15. júl 2021

Je to nezdravé tak ako všetko vysmazane, ale keď to nejes denne na tvojom zdraví sa to neodrazí. Vysmazana strava je rovnako nezdravá pre deti, dospelých, dôchodcov a aj tehotné, ale nie nebezpečné, veď už logicky, čo by to malo spraviť tebe alebo bábätku?
Tehotná nemá piť alkohol a jesť akurát tak surové mäso a vajcia a nepasterizovane mliečne vyrobky (aj to v podstate len preistotu). Inak všetko s mierou

aceris
15. júl 2021

nebudte hned ustipacne...ano, neodporucaju sa smazene jedla, udeniny atd. Ja som ale nemala pevnu volu a zrala som aj chipsy🙈 zijeme zatial🤣

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
00ivi00
15. júl 2021

Čo ja by som dala teraz za langoš v Nitre na stanici, ktoré som si dávala keď som chodila na výšku 🤣

elizabet173
15. júl 2021

@miriam11 si zabila 😂😂😂

domka222
15. júl 2021

Jedna sa pýta, či môže ísť do zoo, ďalšia, či môže jesť langoše. Nie, keď je žena tehotná mala by sedieť len doma a nič nejesť a nepiť 🤦‍♀️

martinajurkechova
15. júl 2021

Podľa mňa sú oveľa nezdravsie jedlá ako doma robené langoše. Len si daj 👍

kvetinka1797
15. júl 2021

ja sa z teba smiat nebudem, viem ze sa len bojis o zdravie svojho drobceka a nechces mu nijak ublizit, ved vsetko co zjes ide cez pupocnu snuru babetku a aj chut plodovej vody sa meni podla toho co si zjedla.. uplne kludne si daj vsetko na co mas chut 🙂 lenze s mierou

vierkainka
15. júl 2021

Dnes som tu čítala otázku jednej budúcej mamičky,či môže ísť do ZOO....a teraz tento langoš......no aspoň pobavilo 😁😁😁

asia83
15. júl 2021

@chrumka120 👍🏻

len_nig
15. júl 2021

@vierkainka mňa napadlo či to nie je tá istá aj spolu s otázkou či môže spať na bruchu (deň po pozitívnom teste) 😂😂😂

lucia147852
15. júl 2021

A ty si si ho posypala nejakou otravou? Prepáč ale toto je fskt vtipná otázka 😅 ako by langos ublížil bábätku? V tehotenstve sa treba vyhýbať alkoholu, cigaretám a liekom, plus nepasterizovanym pokrmom, kvôli možnej nákaze listériou alebo encefalitidou. Ale ani ten ovci syr neublíži dieťatku, ublížila by mu prípadná choroba matky. Tak sa daj do kľudu, užívaj dobrý pocit z langosov a oddychuj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
15. júl 2021

Prednedavnom sa tu jedna pytala akym mydlom sa moze umyvat sa umyvala iba cistou vodou... Ako ta vobec napadaju taketo dotazy...?

zafir01
15. júl 2021

@domka222 podľa mňa za to môže ta dištančna výučba 🙄. Aj keď, tieto maminy majú asi viac rokov a už majú po skole pravdepodobne... O to viac sa bojím, co tu budem čítať o 5 až 10 rokov.
Ale tak pochvala autorkam za odvahu.... Véd sa hovorí, kto sa pyta, veľa sa dozvie. 😂🙈

chrumka120
15. júl 2021

Podľa mna žiadna otázka nie je blbá

elizabet173
15. júl 2021

@len_nig to ako fakt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre