Môžem ísť v tejto situácii ku gynekológovi?

12didi12
15. mar 2020

Ahojte prosím vás chystá sa niekto cez týždeň gynekológovi? Chcela by som ísť na potvrdenie tehotenstva ale kvôli korone mam dilemu 🤷‍♀️ja by som to aj odložila ale už mám za sebou mimomaternicové tak mam strach.. Je na tom niekto podobne?

lucinka1988
15. mar 2020

@12didi12 áno ja mám termín 23.03..ja len dúfam, že mi to gynekológ nezruší, lebo odrátavam dni, kedy mi to potvrdí a konečne oznámim aj rodine. Plánujem ísť s ruskom, aspoň u môjho takmer nikdy nikto v čakárni nie je a vždy ma zoberie na čas, takze riziko nákazy asi minimálne..

janulienka192
15. mar 2020

@12didi12 ja mám ísť do poradne vo štvrtok,tak sa aj chystám...beriem si rúško.

veonika303
15. mar 2020

Ja tiez do poradne vo štvrtok a rusko zo sebou

ledgerka
15. mar 2020

Nemozes chodit po kanaloch, este to len zacina. Ked si tehotna budes chodit na kontroly aj ked bude zdravotnictvo o par tyzdnov kolabovat. Normalne ked mas termin chod.

12didi12
autor
15. mar 2020

@lucinka1988
@janulienka192
@veonika303
@ledgerka ďakujem baby za radu tak pôjdem.. Samozrejme chystám sa aj ja z rúškom a rukavicami len u môjho gyn je vždy tlačenka 🤷‍♀️ tak dúfam, že teraz nebude.. A ďakujem ešte raz

simsalabim
15. mar 2020

@12didi12 a v ktorom si tyzdni? Kvoli potvrdeniu tehotenstva sa ponahlat nemusis. Kludne by som pockala aj do 10.tyzdna.

12didi12
autor
15. mar 2020

@simsalabim ja už som písala, že mám za sebou mimomaternicové tehotenstvo takže ja musím byť skontrolovaná 🤷‍♀️ ale som v 6tt

brezza
15. mar 2020

@12didi12 podla mna teraz tlacenka nebude. Hlavne preventivky si zeny radsej prelozia.

leniel
15. mar 2020

tiez mam ist v stredu na preventivku...odklada sa mi uz od oktobra, mam kus strach...len ci to zas posuvat ...neviem co robit :-/
ale ty sa chod dat pozrieť isto

12didi12
autor
15. mar 2020

@leniel aj ja mam strach :/ ale myslím si ze lepšie ísť teraz.. nevieme co nás čaká náhodou sa situácia zhorší tak, že nebudeme môcť ani vist z domu a potom sa gyn už nedostaneme 🤷‍♀️

pipkeska
16. mar 2020

Ja idem zajtra, som 12tt. prvá poradňa, dnes som volala, robí normálne, ale berie len tehuľky a súrne stavy, dávam rúško ...

drozdajkahra
16. mar 2020

Mala som mať poradňu zajtra.. Všetko zrušené do toho 30.03. Potom mam volať

lenicka777
16. mar 2020

Ja som bola dneska na poradni normálne s rúškom a všetky ženy v čakárni mali tiež 🙂 tiež bral iba tehulky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre