Môžem ísť počas tehotenstva na koncert?

daeneris
10. jan 2018

Nevadi babatku v brusku tak hlucne prostredie ako veliky koncert plny hluku a dunivych tonov? Samozrejme ze by som sedela v publikum a neskakala rovno pod podiom 😀. Mozem?

beky1813
10. jan 2018

Ja som bola v kine a nevadilo

nevesta1974
10. jan 2018

Bola som na Lucku Bilu v obrovskej hale, podla mna kludne mozes 🙂

vodavodickova
10. jan 2018

ja som ozelela Rolling Stones aj Lucie...pre istotu🙂
bala som sa ze trebars by mi prislo nevolno a co v tom dave ludi...

diana20
10. jan 2018

Ja som bola síce nie v hale na veľkom koncerte, ale na námestí sme polemik, ja som mala už riadne brucho a bola som vpredu v dave a tancovala som.. A syn je zdravý, aj dobre počuje, nemá žiadny problém.. Mnohé ma možno odsúdia ale podľa mňa ak sa cítiš dobre môžeš robiť čo len chceš.. V druhom tehotenstve mi nebolo tak dobre tak by som nešla nikam.. Takže podľa mňa chod sa zabaviť a užiť si super koncert kým môžeš ☺️

nyteshade
10. jan 2018

Ja som bola na koncerte Sabaton a Accept vo veľkej hale úplne vpredu, na Black metalovom koncerte v 6 mesiaci a na Horkýže Slíže dva týždne pred pôrodom :D a malý ma 3 mesiace a počúva so mnou folk metal a s tatom death metal :D

mikaelita
10. jan 2018

Aj ja som bola

yoxinka
10. jan 2018

Ja som bola v 8. mesiaci na Hansa Zimmera. Take tie rockovejšie a dunivejšie skladby sa malá hroooozne metala.

bubbble
10. jan 2018

Ja som bola asi na 2 alebo 3 koncertoch.. v 17tt, nestala som hned pod reprakom ale obcas mi v tom vydychanom klube prislo zle, tak som chodila von a stala skor vzadu. A potom som bola myslim v 31tt, tiez hlasny divoky koncert v klube, to som uz moc nedavala, bola som vacsinou vonku, proste som citila ze to mimcu vadi, nerobilo mi to dobre. Jak budes posluchat svoje telo, tak myslim ze to bude ok. 🙂

trashpanda
10. jan 2018

Ja som bola na velmi hlucnej party, ale moc ma to nebavilo. Nezda sa, ze by to uskodilo miminku, no mne samej bol ten hluk neprijemny, akoby vo mne vsetko dunelo. Taky pocit som pred tehotenstvom nikdy pri hluku nemala. Tak si skor ty rozmysli, ci si ten koncert uzijes tak ako normalne. 🙂

lavieenrose
10. jan 2018

urcite mozes ist len ak to bude nejaky koncert kde bude plnka davaj pozor aby ta niekto nechtiac nebuchol..babatko je v dost hlucnom prostredi u seba v bruchu ..silno pocuje matkin tok krvi a srdce

lavieenrose
10. jan 2018

este dodam ze preto maju niektore deturence radi vysavac ,digestor, biely sum niektore bez toho nezaspia

mamaaaaaaaaaaa
10. jan 2018

Koncert je ešte v pohode .. ja som bola priblizne v 33tt v kine a maly sa stale lakal a aj pre mna to bolo moc hlucne ale nesla by som ako tehotna uz ani do kina a ani na kocnert 🙂 film si kludne pozriem aj doma 😊😊😊

katharines
10. jan 2018

Ja na tvojom mieste by som nesla. Podla studie metal a rock a ine tomu podobne posobi destruktivne na neurony babatka. Prejavi sa to az neskor.

warholette
10. jan 2018

Spytaj sa Beyonce, Jennifer Lopez, Christiny Aguilery a inych spevaciek, ktore vystupovali aj tehotne, priamo na podiu, tancovali, skakali, a detom nic nie je...

bielavila
10. jan 2018

iste ze ano, ja som bola na metallice

bielavila
10. jan 2018

@katharines jezis maria toto snad nemyslis vazne? ja som cele tehotenstvo pocuvala rock a metal, aj na kobcerte som bola moje dieta je zdrave, to co za bludy...vsetky teda pocuvajme mozarta, lebo americki vedci dokazali ze ked budeme pocuvat mozarta tak deti budu inteligentnejsie 😀DD

radkamikic
10. jan 2018

Ja som 6 tyzdnov pred porodom tancovala na Vianocnom vecierku a dcera je uplne normalna pubiska...😁

conquestor
10. jan 2018

V prvom tehu som bola asi dokopy na 5koncertoch a to punkovych a mala je tu a v pohode..teraz v druhom som bola iba raz a raz na Mullerovi...kludne bez
Ved nebudes samozrejme stat vedla reprakov ale kusok mimo

cecilia68
10. jan 2018

O chvíľu sa nejaká mamička opýta aj to, či môže ísť na toaletu, aby hluk splachovača "nenarušil" mentálne a fyzické zdravie bábätka 😨

linda8877
10. jan 2018

Jasné že môžeš ja som bola v 6 mesiaci na Red Hot a v poho

fidorka7
10. jan 2018

si "len" tehotná, nie chorá. Môžeš robiť všetko čo robiť zvládneš. Len by som dávala pozor na tlačenicu v dave, iné riziko tam nevidím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre