Môžem brať Gyntima probiotica s šalviou v tehotenstve?

alecka
4. feb 2011

babule mate niekto skusenosti s pouzivanim capikov gyntima probiotica so salviou v tehotenstve? v pribalovom letaku sa gravidita nespomina. takze neviem ci sa koli tej salvii moze alebo nesmie pouzivat. dakujem 😉

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
greeny
6. júl 2011

salvia by sa v tehotenstve nemala pouzivat

tigri
5. aug 2011

skor sa tym mysli, ze by sa nemal pit salviovy caj vo velkom mnozstvo na terapeuticke ucely, moze sa dat napr. trochu salvie do jedla...tie capiky su podla mna neskodne

tu je vyslovene uvedene, ze moju aj tehotne zeny:
http://www.balans-trade.cz/gyntima-probiotica-f...

alecka
autor
9. aug 2011

@tigri vidis ja som tuto stranku vtedy nenasla a ako by ma bola upokojila. v letaku nebolo o tehotenstve ani zmienky a lekarnicka ma tiez nevedela informovat. capiky som pouzivala, lebo som sa nesla zbavit mykozy. a nestalo sa nic, ani mne ani malej. ziadne predcasne stahy maternice, este som prenasala 😠 . takze takato lokalna aplikacia je neskodna.

zuzmor002
7. nov 2011

@alecka A Tebe to nič nerobilo? Ja som si dala jeden a myslela som, že sa zbláznim. Nenormálne ma to štípalo! Ani nie tak vnútri, ale ako sa to dostávalo von, to bolo strašné. Každých 5 minút som sa chodila umývať, nikdy viac tie čípky nechcem vidieť! ☹

alecka
autor
7. nov 2011

@zuzmor002 aj mna to stipalo zo zaciatku, po zavedeni, ale postupne sa to upokojilo, tak som vydrzala. ja som uz bola v koncoch, chytala som sa kazdej slamky.... keby to bolotake neznesitelne ako u teba, urcite by som ich nepouzivala...

alicci
16. okt 2012

ano může se používat v těhotenství.Pravda je že v příbalovém letáku o tom nic nezmińují ale mám to potvrzené od gynekologa 🙂

lucka127
9. jún 2014

dakujem za info prave to tiez riesim 1x za tehu som chytila uz skoro v 8 mesiaci a nechcem hned lieky🙂 😉

bubla30
18. júl 2016

tak brat sa v tehu mozu, ale mna neskutocne stipali, mykoza je oproti tomu malina:/ takze za mna rozhodne nikdy viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre