Môže zatekanie hlienov uškodiť bábätku v brušku?

freyaa
16. jan 2011

Ahojte, chcela som sa opytat ci nevie niekto ci moze zatekanie hlienov uskodit babatku v brusku.. Som v 7 mes.tehu a uz mesiac chora, hrdlo, kasel a teraz toto zatekanie, je to hrozne, nemozem spat a len hltam a hlta, je to nechutne, mam toho plny zaludok a mala kope a robi ako diva ked mam taketo noci, som zufala...nemoze jej to ublizit?

zabka4
16. jan 2011

na zatekanie sopla si vypytaj pamicon, ak je vhodny aj pre tehotne tak ti pomože a zatekanie ti prejde, ale je len na recept. doplatok je nejake 2 eura.Neboj bábatku to neuskodí.

sue
16. jan 2011

Pamycon sú ATB a ani keď sú vhodné aj pre tehotné a novorodencov, tak by som si ich nedávala, kým nie sú skutočne nutné.
Skôr by som skúšala nahrievanie a naparovanie.
Nemyslím, že by jej to mohlo ublížiť 😉

freyaa
autor
16. jan 2011

dakujem baby skusim sa na to spytat...

tinki
16. jan 2011

ahoj, nemaj obavy, ja som si tiež kadečím prešla, ale všetci lekári ma ubezpečovali, že bežná viróza bábätku neškodí. Dokonca sú neškodné aj bežné kvapky do nosa. Aj keď tam píše, že nie sú vhodné pre tehotné. Škodia len pri veľmi dlhodobom užívaní, príp. pri svojvoľnom kombinovaní rôznych liekov. Nemaj obavy, pi veľa tekutín, tie to z teba vyplavia. Ale veľmi sa neprehrievaj, skôr škodí prehriatie alebo vysoká horúčka. 😉

freyaa
autor
16. jan 2011

dakujem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre