Môže to byť tehotenstvo??

diana999
22. jan 2020

Žienky, ešte jeden dotaz.Chcem vedieť čo si myslíte tie, ktoré už máte tieto veci za sebou. MS mam dosť nepravidelnú, tak vo všeobecnosti ju dostávam o týždeň skôr, avšak tento mesiac som ju ešte nedostala a v piatok 24.1. to má byť presne mesiac od predošlej. Mala som ju podľa všetkého dostať minulý týždeň, a ide o to že ja mám už pár dní kŕče ako pred MS ale tá stále neprišla, môžem byť tehotná? Keďže mi ms neprišla "načas" + k tomu tie kŕče. Budem rada ak mi odpoviete. Budem rada za každý komentár. Ďakujem 😊(viem ze si môžem urobiť test, pokiaľ ms nepríde samozrejme si ho urobím, ale chcem poznať vás názor)

barus26
22. jan 2020

@diana999 ale test ten ti povie viac ako nás názor . je to vždy 50 na 50, proste buď si alebo nie si

deti95060810
22. jan 2020

myslím že nie...

diana999
autor
22. jan 2020

@barus26 samozrejme ale ten si budem robít cez víkend ak ms nepríde, zatiaľ som sa chcela spýtať vás

limetka69
22. jan 2020

možeš, jasné, ja som si myslela, že dojde mrcha prve tri mesiace asi

katarinka89
22. jan 2020

@diana999 a k comu ti je preBoha nas nazor ked test ti povie urcite viac ako my: nas nazor: ano aj nie a test: ano alebo nie. ... Ja fakt nemam co dodat v 21. storoci och zeny 😩

whatever1
22. jan 2020

@katarinka89 Lebo túži po dietati a ak jej tu niektora napíše že to tiež tak mala(bolesti brucha a menzes nikde) a bola tehotna tak jej to dodá nádej že by aj ona mohla byť.

barus26
22. jan 2020

@whatever1 no veď práve.. a načo si robiť nádeje ? aby keď si urobí test bola sklamaná ? ja ju chápem ja som na tom tiež rovnako že chceme a nedarí sa, ale najlepšie urobiť test a viem na com som a nie si davat falošné nádeje

miadi
22. jan 2020

Och joj žena ked si mala nechraneny sex mozes byt tehotna. Ale nepytaj sa ludi kup si kopec testov a budes vediet viac. A potom sem aspon foto ducha hod nech sa to typovanie ma od čoho odrazit.

ivca88
22. jan 2020

Darmo píšeš o cykle, keď nepíšeš, či si mala vôbec styk 😅
Sprav si test prosím ťa. Tu nie su vestice.

diana999
autor
23. jan 2020

@ivca88 nie kks nemala som 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️bozeee

katren
23. jan 2020

@ivca88 ale aj o cykle pise, ze bude to mesiac od predoslej....ziadne cisla...
@diana999 to mas akoze cyklus presne v ten isty den kazdy mesiac??? Kolky den cyklu si? V kolky mas ovulaciu? Kolko dni trva menzes? Ved nieco na "odpichnutie" aspon daj....

dassena
23. jan 2020

@diana999 mozes byt tehotna, mala si nechraneny pohlavny styk, takze mohlo sa stat, ze sa vajicko oplodnilo. treba si kupit test, ten rozlusti tvoju dilemu.

neznama222
23. jan 2020

Ahojte

neznama222
23. jan 2020

Chcem sa len opýtať..Oddialila som si menštruáciu citrónom..Pokúsili sme sa s priateľom o dieťa..o 2 dni som dostala menštruáciu..Môžem byť tehotná alebo nie ? Ďakujem pekne za Vaše odpovede

ivca88
24. jan 2020

@neznama222 nie... 🤦
Cyklus je riadený hormónmi a nie citronmi

neznama222
24. jan 2020

@ivca88 ďakujem a pekný deň prajem 🙂

neznama222
24. jan 2020

@ivca88 no citrónmi sa dá trochu oddialiť menštruácia...

sisabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neznama222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diana999
autor
25. jan 2020

Tak je to jasné

sisabe
25. jan 2020

@diana999 úžasné srdečne gratulujem.

sisabe
25. jan 2020

@diana999 ahojcek prosím ťa máš aj dáke príznaky. Ja by som rsze chcela počkať a testovať budúci týždeň. Ďakujem za odpoveď

diana999
autor
25. jan 2020

@sisabe ďakujem krásne 😊 vieš čo nato že mám prvý mesiac za sebou som len cítila bolesti, jemné občasné bolesti v podbrušku a to Len tento týždeň, predtým vôbec nič, nie je mi zle, vôbec nič 😊

sisabe
25. jan 2020

@diana999 veľmi pekne ďakujem za odpoveď, ja som chcela dnes zajtra testovať. No počkám este na budúci týždeň. Ja mam ťahanie v podbrušku nafuknute a biely hlien tretí deň ako pri prvom otehu. No nedopadlo dobre. Pociťujem takú tupu bolest na pravej strane včera na lavej.

diana999
autor
25. jan 2020

@sisabe tak dúfam že to dopadne podľa tvojich očakávaní 😊držím palce ✌🏽

diana999
autor
25. jan 2020

@sisabe napíš potom ako to dopadlo 😊

sisabe
25. jan 2020

@diana999 veľmi pekne ďakujem a verím, ze teraz bude všetko v poriadku. Samozrejme ze dam vedieť😊🙏🍀❤️🤰

katarinka89
26. jan 2020

@whatever1 ak nie tak planu nadej a nasledne sklamanie. Cim dlhsie bude zit v nevädomosti- tym väcsie bude sklamanie

sisabe
30. jan 2020

@diana999 ahojcek som sklamaná frustrovana a chce sa mi iba plakať. Ms prišla dnes. Po potrate som verila, ze to príde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre