Môže tehotnej škodiť kúrenie plynovými bombami v práci?

sloto
3. feb 2012

ahojte, myslíte, že mi môže škodiť, resp. aj bábatku ak pracujem v priestore, kde sa teraz v zime kúri plnovou bombou? otvárajú sa tam síce každú chvílku dvere, ale občas je plyn trochu cítiť. bojím sa či to nemôže nejako ovplyvniť vývin dieťatka :( poradte .....

sloto
autor
4. feb 2012

ziadna odpoved? :(

sashabb
4. feb 2012

@sloto tak ja by som sa tam bála pracovať aj keby som tehotná nebola. Vôbec nieje dobré dýchať plyn 😒 Daj sa radšej vypísať na PN

mv1
4. feb 2012

ako tak pozorujem ľudí-ženy, badám, že je populácia precitlivelá-fajnová... 😒 veď najlepšie to musíš vedieť ty! a keď si to neriešila predtým?...

sloto
autor
4. feb 2012

@mv1 tak samozrejme že som mala pochybnosti aj pred tým, ale bohužial tu nie je iná možnosť kúrenia.... a čo tým myslíš - precitlivelá - fajnová? ty by si nad niečím takýmto nerozmýšlala?

sloto
autor
4. feb 2012

@mv1 8.2. idem na prvú vstupnú prehliadku ku doktorke ako tehotná, takže uvidím čo mi tiež na to povie, tiež nie som z toho nadšená že to mám dýchať...

zuzikboc
4. feb 2012

@sloto Určite sa poraď s dr a uvidíš, čo ti povie. Ja som robila v prostredí s farbami a môj dr ma okamžite po potvrdení tehu vypísal na PN, lebo tam nebola možnosť zmeniť prostredie, tak ako u teba. Možno by ti to neublížilo, možno ani mne vtedy, ale nič nestojí za tie stresy a strach o mimi, no nie?

sloto
autor
4. feb 2012

@zuzikboc veď práve že ani ja nemám možnosť zmeniť prostredie v práci :( tam sa inak kúriť nedá a keď povie doktorka že mi to bude škodiť, tak budem nútená odísť :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre