Môže tehotenský test v 12 tt vyjsť negatívne ?

11simona12
12. jan 2020

Môže tehotenský test v cca 12tt vyjsť aj negatívne ?

h_petra
12. jan 2020

na čo je potrebné si robiť tehotenský test v 12 tt? 🙄

áno, môže, hcg už mohlo klesnúť

11simona12
autor
12. jan 2020

@h_petra S priateľom sme v októbri mali nechraneni styk, no len prerušený, odvtedy som mala tri menštruácie došli na čas a take ako som aj mávala ale 6.1 my skončila tretia menstruacia pár dni pred nou som mala žltobiely výtok a teraz mám stále po tom ako mi skončila menstruacia, a stále mám aj nafúknuté zväčšené citlivé brucho, preto som sa pýtala či ma zmysel si kupovat test alebo rovno zájsť gynekológovi.

h_petra
12. jan 2020

@11simona12 aha... 🙈

nie, nie si tehotná, môžeš pokojne spávať

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
13. jan 2020
amelia000
13. jan 2020

@h_petra taka jedna tema tu uz bola tiez sex v oktobri..3 menstruacie za sebou, testy negativne, len ta si myslela ze je v 21tt 🙈🙈🙈

@11simona12 nie isto niesi tehotna. Nafuknute brucho mozes riesit espumisanom.

vierkainka
13. jan 2020

Nie si tehotná, môžeš byť kľudná

11simona12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
11simona12
autor
13. jan 2020

@vierkainka no aj mne sa to zdalo utiahnute za vlasy len som citala rôzne články a ojedinele prípady.. takto som výtok ešte nemala a som aj chudá,váha stále rovnaká ale brucho mám iné, boli ma len hlava iné príznaky nič. Každopádne ďakujem za reakcie všetkým 🙂

vierkainka
13. jan 2020

@11simona12 v takom týždni ako uvádzas by si mala už na teste koľajnice ako svet.. A poviem ti čisto len môj názor s ktorým sa samozrejme nikto tu na kroniku nemusí stotožňovať...ak ti test ukazuje negatívne a ty by si bola v takom vysokom týždni skutočne tehotná, mala by si missed abort 😔a ver ze pre každú ženu ktorá túži po bábätku a zažila missed abort je to veľmi veľmi smutná situácia. Takže radšej sa teš, že tie testy sú negatívne a vyckaj si na ďalší cyklus. Potom smelo do toho aby si to bábätko mala ak ho veľmi chceš.🌼Tie spomínané vytoky ktoré spomínaš, môžu byť spôsobené stresom, prechladnutim, reakcia na intímnu kozmetiku.. Hocičo. Biely výtok nie vždy znamená tehotenský príznak.

vierkainka
13. jan 2020

@amelia000 presne si tu tému pamatam😁baba mala 5 mesiacov pravidelný menzes a negatívne testy, ale bola presvedčená že už je v 21.tyzdni... A potom ešte založila tému, či sa dá v 21 tt stiahnuť brucho 😁😁😁

modrykoniicek
15. jan 2020

🤦🤦🤦🤦 2 mesiace mi meškajú a beriem HAK...myslíte si, že som v 3ťom trimestri?
Vraj máte vešteckú guľu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre