Môže ísť so mnou na ultrazvuk v 12 - 13. týždni aj partner?

permanentka
2. mar 2016

Ahojte, buduci tyzden som objednana na Antolsku na velky ultrazvuk (inak chodim do ruzinova k mojej gynekologicke, aj na sono aj vysetrenia, ale na tento ultrazvuk ma poslala na Antolsku). Je to stale len take "light" vysetrenie alebo uz moze ist aj partner v pripade ze mozno aj pohlavie bude vidiet? nechcem aby sa na mna trapne sestricka pozerala ze co tam chce partner, ci to nie je "ok" az vo vyssich tyzdnoch. dakujem 🙂

slniecko35
2. mar 2016

@permanentka ahoj, moj muz chodi so mnou od zaciatku na kazdu jednu kontrolu, nechce si nechat ujst moznost vidiet nasu slecnu. Len nech s tebou ide, babetko je uz krasne vidiet. Budu ti robit dlhsi ultrazvuk a vsetko pomeraju. Ja som tam lezala asi hodinu a na pohlavie je este skoro. To vacsinou povedia az v 20tt, niekedy v 16tt, chlapcov je lahsie odhalit ako dievcata.

bonaqa2013
2. mar 2016

môj bol so mnou len pri dcére len raz aj to na poslednom sone. pri ďalších tehu sa ani neunúval... ale deti má rád a už s nimi píše úlohy.... Ja by som ho zobrala ešte neskoršie - teraz toho veľa neuvidí...

bosoriak
2. mar 2016

@permanentka Ja by som mu doniesla obrazok, v 12.-13.tt este toho naozaj nie je vela vidiet, pohlavie uz vobec nie. Neviem, co myslis tym "velkym" ultrazvukom, ale v 12.tt sa robi tak sijove prejasnenie a meranie dlzky.
Isla by som s nim na ten morfologicky ultrazvuk, tam sa venuju ultrazvuku trochu dlhsie, ten sa robi myslim okolo 18.tt - 24. tt.

lubica285
2. mar 2016

@permanentka somnou bol partner v 12-13tt na utz. Nahodou nam uz aj dr.povedal pohlavie a bolo dietatko pekne vidiet. Partnerovi isli slzy od stastia, takze je to nadherny pocit aj zazitok

permanentka
autor
2. mar 2016

on urcite chce ist, ja len neviem ci nie som jedina ktora ho tam taha takto "skoro" preto sa pytam 🙂 super tak vdaka 🙂

lubica285
2. mar 2016

@permanentka Urcite nie si jedina 🙂 uvidis, bude sa potom tesit na dalsie ultrazvuky,ze uvidi dietatko 🙂 moj bol pred prvym nervozny, ale rozciteny po nom bol dost 🙂 a hlavne stastny. 🙂

permanentka
autor
2. mar 2016

@lubica285 super dakujem za radu 🙂

sardinka335
2. mar 2016

a prečo by nemohol? Dnes je uplne bezné, ze na prehliadky v tehu robia muži doprovod svojej partnerke, manzelke...takze zaidna sestrička by nemala pozerať ako puk z ladu...
So mnou chodil manzel do poradne uplne bezne ak mu to pracovne povinnosti dovolovali, je to predsa aj jeho dieťa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre