Môže ísť manžel so mnou na morfologický ultrazvuk?

marienka2424
1. mar 2017

Ahojte Dievčata.v piatok idem na morfologicky ultrazvuk a chcem vediet či tam môže ist aj môj manžel?

jance333
1. mar 2017

so mnou bol a v čakárni boli všetky baby s manželmi. takže určite áno. teda, v KE to tak bolo, ale predpokladám, že je to tak všade

mius.brcko
1. mar 2017

ano moze, pri druhom morfologickom ultrazvuku isiel so mnou manzel aj dnu - pekne aj on videl babetko.. doktor nic nenamietal - v Bratislave

mon895
1. mar 2017

Ja som bola sama alr len preto ze sa neuvolnil z prace bezne na tieto velke sona chodia aj tatinkovia 🙂

marienka2424
autor
1. mar 2017

no super to som chcela vediet moc pekne dakujem,🙂😉

janulka1802
1. mar 2017

@marienka2424 jasné, že môže.

germaniawerks
1. mar 2017

no pokavád už spolu nikdy nechcete spať tak áno

magic08
1. mar 2017

@germaniawerks to čo bol za blby komentar?

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magic08
1. mar 2017

@akronop asi tak

germaniawerks
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
1. mar 2017

@germaniawerks Na tie tvoje pubertiacke názory tu nikto nie je zvedavý. 😂
Ty si bol so ženou niekedy na ultrazvuku?! Tam nevidí nič len holé brucho a bábo na monitore - ty "úchylák". A čo sa týka pôrodu tam tiež nič nenatáča a nefotí - môže stáť tak akurát mamičke pri hlave a držať ju za ruku - to je celé. Never všetkému čo čítaš v "Bravíčku" a vidíš vo filme - urobíš lepšie.

evittam
1. mar 2017

@magic08
@akronop Ženy tohto tu si nevšímajte - on je známy svojimi super výrokmi - viď zadná riť, a zadné stehná a podobne. 😉

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
1. mar 2017

@akronop Lepsia je "zadna rit"- este s nedostala odpoved,ze aka to je.😀😀😀

evittam
1. mar 2017

@akronop Ci teda aka je "predna"....

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ziwa1
1. mar 2017

@evittam to on u seba rozlišuje, keď je so svojím partnerom.

germaniawerks
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libawet
1. mar 2017

@evittam naposledy tuším to boli " zadné kosoštvorce " , on len zo zadu asi môže, podľa mňa to je teploš/ riťomilník a hrá to tu na nás....

evittam
1. mar 2017

@germaniawerks Ja si to nepredstavujem. Ja sa so svojim partnerom normalne milujem ako aj pred porodom,si predstav. A nekrical pri porode take veci....
No nic ako som ti uz odporucila-citaj menej Bravicko,uz by mali skoncit prazdniny.😂

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ziwa1
1. mar 2017

@libawet no veď toto. stále len o zadných šunkách točí. raz ho za ne ten jeho chytí, stisne ako sa patrí a milý germaniawerks bude skákať po posteli ako pingpongová loptička. 🙂

liza68
1. mar 2017

@marienka2424 Ano! Ja som bola u Dr. Holáňa a nielen manžel ale aj starší 17 ročny syn tam bol.

liza68
1. mar 2017
evittam
1. mar 2017

@akronop
@ziwa1 Chlapec sa nam nudi-prispieva tu svojimi trapnymi komentarmi v temach,o kt.nema ani "sajnu" a nikto na ne nie je zvedavy.

evittam
1. mar 2017

@liza68 So mnou bol tiez syn, muz nemohol.😉

katarina644
1. mar 2017

so mnou manzel pred siestimi rokmi bol bez problemov.

libawet
1. mar 2017

@evittam so mnou veru nikto, ani pri pôrode, v tej dobe to ešte nebolo možné a veru, muž banuje, že sa to nedalo, že by tam chcel byť a vidieť, ako mu syn prišiel na svet, no ja veľmi nie, bola som celkom rada, že tam nebol, lebo bola chvíľa, kedy by som mu jednu uvalila, a potom by ma to mrzelo, lebo syn sa vydaril 🙂

evittam
1. mar 2017

@libawet Tak ja som bola rada,ze tam bol a aj on. Bola som aj pokojnejsia.😉

libawet
1. mar 2017

@evittam áno, to verím. Bola pri mne sestrička a zhodou okolností to bola mama mojej býv. spolužiačky, takže ma poznala a utešovala ma, keď ma lekár už zašíval, áno, to bolo veľmi dobré a také upokojujúce, takže áno, po pôrode mi ten muž chýbal a možno aj pred ním, no nie počas neho 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre