Morfologický ultrazvuk u MUDr. Slezáka na Záporožskej

1safirka1
30. máj 2012

bola niektora z vas u neho??? na zaporožskej??? 🙂

zubajdi
11. jún 2012

Ahjo, idem k nemu túto stredu, dám potom info ;) Ale zatiaľ som videla na fórach len samé dobré ohlasy na neho ;)

weke
20. jún 2012

Ahoj, mam zopar otazok k tomuto vysetreniu. Mam sa k nemu objednat na termin okolo 26.7. Tak sa chcem opytat ci si bola na tom vysetreni? Ako to prebiehalo? Kolko vopred si sa k nemu objednavala? Kolko si platila? Mne vravela moja doktorka ze to bude okolo 30,- Eur 🙂 dakujem vopred za odpoved 😉

katarina_st
20. jún 2012

Ahoj, ja som bola u neho na morfo ultrazvuku a bola som velmi spokojna. Vsetko dopodrobna vysvetloval, co sa kde nachadza a pod. Bol tam so mnou aj manzel, aj on bol spokojny 🙂. No ja chodim k Dr. Fellnerovej a jej sestricka ma priamo na tento ultrazvuk objednala. Stal 30,- EUR.

weke
20. jún 2012

Ahoj 😅 a dostali ste aj fotky alebo sa za fotky musi nieco priplatit? 🙂

nibiru
20. jún 2012

ja žasnem že sa zan plati ved to je povinny ultrazvuk u každej tehotnej a je plne hradeny poistovnou či mate k nemu niečo naviše alebo mudr. slezak je sukromny?

weke
20. jún 2012

Mozno by mi ho prepatila poistovna, keby mi ho robil moj gynekolog. Ale mna poslala doktorka k nemu, pretoze tam maju lepsi ultrazvuk a Mudr. Slezak patri k najlepsim doktorom na ultrazvuk. Ja uz som u neho bola 3 x v minulosti. Prvy krat v Ruzinove kde mi objavil mimomaternicove tehotenstvo, potom som bola u neho na Klenovej kvoli myomu a nakoniec ma aj operoval v Dunajskej Strede, kde mi ten myom odstranil. Ja som s nim velmi spokojna, takze som rada ze ma k nemu poslala znova. 😀

katarina_st
20. jún 2012

dostala som jednu fotku tvaricky 🙂, ktoru nosim stale pri sebe. Nemusela som za nu nic priplacat. Uz to bolo asi zapocitane v tych 30-tich Eurach 🙂. No a on nam povedal, ze cakame dievcatko 🙂, dovtedy sa nam babo nechcelo ukazat.

zubajdi
12. júl 2012

Bola som tam včera a musím povedať samú chválu, milý, trpezlivý a odborný doktor, všetko mi ukázal, vysvetlil a nakoniec nám oznámil chlapčeka 🙂 Taktiež mám fotku tváričky 🙂 Vrelo odporúčam, za tie korunky to naozaj stojí 🙂

gabusa1975
19. júl 2012

Ahojte baby,bola som tam včera. Super prístup,ľudský aj profesionálny,všetko čo meral a pozeral komentoval a ja som tiež všetko dobre videla. Manžel bol so mnou.Ja ho poznám ešte z Kramárov,keď tam robil,teraz je na NOU.Takže vrelo odporúčam a všetkým želám hlavne zdravé bábatka 😉

alien2603
19. júl 2012

Ahojte, ja som objednana na dnes az na 19:00 hodinu tiez u pana dr. Slezaka na morfologicky ultrazvuk...Rada by som sa spytala, kolko priblizne trva tento ultrazvuk? Nerada by som totiz bola, keby sa kvoli tej hodine nejako skratilo cele vysetrenie...Ma niekto skusenosti aj s takym neskorym terminom u dr. Slezaka?

fialkaa
15. aug 2012

@alien2603
@gabusa1975
@zubajdi
@katarina_st

ahojte dievcata, aj ja by som sa tam rada objednala. nehodite sem niekto telefonne cislo? dakujem

gabusa1975
15. aug 2012

@fialkaa ahoj 02/63838686 femme s.r.o ,pekný deň

fialkaa
15. aug 2012

@gabusa1975 dakujem, si zlata, pa

sasena12
15. aug 2012

ahojte, ja som tiez absolvovala morfologicky ultrazvuk u Dr Slezaka v Petrzalke vo Femme. Stalo ma to 30 EUR ale velka spokojnost. Pan doktor vsetko pekne poukazoval a okomentoval co co je , ci to zodpoveda danemu tyzdnu ci to tak ma byt atd. Takze mozem len doporucit. Poslala ma k nemu moja doktorka, kedze vraj tam maju jeden z najlepsich ultrazvukovych strojov na SR ktorych je vraj len 9 🙂

alenkam.
20. aug 2012

Baby, ja som objednana do femme k mudr. Vaclavovej... Kolko tam ten ultrazvuk trva? 🙂

lucikusik
20. aug 2012

Ahojte, ja som u MuDr. Slezáka takisto absolvovala morfo ultrazvuk, síce dávnejšie, ale veľká spokojnosť. Veľmi príjemný pán. Počas vyšetrenia všetko ukazoval a a vysvetľoval, že čo je čo, počítal pršteky na ruke a pod. Povedal nám, že to bude chlapec aj ukázal, že je to jasné. Na konci to najdôležitejšie zhrnutie, že všetko je OK a nevidí žiadne anomálie. A fotku nášho drobca sme takisto dostali.

susy
22. aug 2012

@katarina_st tiež chodím Fellnerovej som tam ešte taký nováčik 🙂 a 27.8 idem slezákovi, sa teším.

genkai271
3. sep 2012

ahojte, aj ja chodím k mudr.Fellnerovej príp.Vaníčkovej a som veľmi spokojná. Nielen p.doktorky ale aj pani sestrička je skvelá. Bola som u dr.Slezaka zatial len na NT vyšetreni, ale bola som veľmi spokojna. Bol so mnou aj partner a p.doktor nam vsetko podrobne vysvetlil. Rozpraval veľmi prijemne, čiže cele to vysetrenie prebehlo vyborne. Aj na morfologicky ultrazvuk sa tam chystame, tak sa tešim.

lubika39
3. sep 2012

ja ho tiez mozem len odporucit, vsetko pomaly popozeral, vysvetlil, ukazal...takze maximalna spokojnost. kebyze stale byvam v BA tak idem znova 🙂)

dada2107
14. sep 2012

@sasena12 ahoj, dr slezak je aj vo femme? lebo ked kliknem, tak jeho meno tam vobec nieje, iba pani doktorky 🙂

gabusa1975
14. sep 2012

@dada2107 ahoj,môžem Ti odpovedať aj ja,ak nevadí. Dr.Slezák tam oficiálne nepracuje,chodí tam robiť USG. Keď budeš volať, tak povedz sestričke,že by si sa chcela objednať k nemu. On tam chodí určité dni a podľa toho Ti navrhnú termín,ktorý ti vyhovuje. Pokiaľ viem dr:Slezák precuje v NOU na Klenovej.Pekný deň 😉

dada2107
14. sep 2012

@gabusa1975 Dakujem velmi pekne... si zlata 🙂 tak to zajtra vyskusam teda.

sasena12
21. sep 2012

@dada2107 prepac len teraz som si vsimla spravu od teba, ano je aj vo femme raz tyzdenne tam chodi robit morfologicke ultrazvuky.

egyptanka
26. sep 2012

Aka je cakacia doba u neho, leboDr. Holan nemal volny termin na moj cas a hladam inu alternativu, Pripadne mi poslite do IP kontakt. Dakujem,

marthuska
21. nov 2012

baby, aki doktori pracuju vo femme na zaporozskej, ukazuje mi tam len felnerovu. diki.

hutch17
21. nov 2012

Ahojte baby, ak sa budete objednavat na morfologiu do femme, tak jedine k Slezakovi, ja som sa omylom dostala k doktorke a to bolo velmi zle, neprijemna, ziadny komentar, nic neukazala, nastastie sa mala neotocila a nevedela nam povedat pohlavie, tak nam kazala prist este raz. To som si uz dala pozor, aby tam bol Slezak a ten bol v pohode. Inak objednavaju na konkretny cas, ale vzdy sme tam cakali dost dlho.

tonita
4. dec 2012

Ahojte mamicky, chcela by som sa opytat, ci sa Dr. Slezakovi mozem len tak objednat ked tam nemam svoju gynekologicku?

gabusa1975
4. dec 2012

@tonita ahoj,áno môžeš 😵

robinoo
14. jan 2013

ahojte baby, chcela by som sa aj ja opytat ci ste boli niektora tak neskoro vecer, ja mam termin az na 19:30 a povedala som sestricke ze chcem k Dr. Slezakovi tak dufam ze to bude on, neviete nahodou ci robieva stredy? som tym tehotenstvom hrozna schizacka 😠

marbil
15. jan 2013

@robinoo pravdepodobne robi stredy, lebo teraz som sa objednavala na mor. USG a je to na stredu k MUDr. Slezakovi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre