Morfologické sono v 20. týždni v Žiline

evkao
8. aug 2016

Ahojte dievčatá, neviete mi prosím poradiť, kde (príp. ku ktorému doktorovi v rámci Žiliny) by som sa mohla objednať na morfologický UZV, ktorý sa robí v 20.-22.tt? Chcela som sa objednať do Prenatalu, k dr.Babjakovi, má však v tom čase dovolenku :(

ciernypes
9. aug 2016

@evkao a do martina ku Gruchalivi?ten je vraj odbornik.ozaj a to morfol sono sa nerobi standardne.ci?teda nemusi byt povinne

petruldo
9. aug 2016

@evkao do martina ku grochalovi, al. sa dá aj v nemocnici, ale to ti musí napísať výmenný lístok tvoj gynekológ

evkao
autor
9. aug 2016

@ciernypes ano, robi sa standardne, len ten nas to len tak preleti a nic k tomu moc nepovie, tak som chcela este pomimo na jedno, kde by mi vsetko pozrel podrobne....o Gruchalovi som pocula, ze vraj ma ale dlhe cakacie doby na objednavanie, ale asi skusim 🙂

enusamt
4. dec 2016

@evkao ahoj.. ak nevadí, tak by som sa chcela spýtať ku komu sa ti nakoniec podarilo objednať a v akom termíne ... ďakujem 🙂

evkao
autor
4. dec 2016

@enusamt jasne, ze nevadi 🙂 sla som do Martina do Heliosu, objednali ma bleskovo, platila som necelych 19,-€, dr.Krajkovic vsetko pozrel, poukazoval nam, spokojnost 👍 bola som tam potom aj na morfo v 30tt 😉 v Ziline u Babjaka som bola na 3D v 27tt, tiez super, ale ma o dost vyssie ceny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre