Mimomaternicové tehotenstvo - je ešte skoro na príznaky?

19. júl 2021

Ahojte som v 7+3 a kontrola az v auguste na konci augusta .
Nemám žiadne bolesti , ani krvácania , výtoky klop klop , testy krásne silneli postupne ako mali.. chcem sa opýtať myslíte že keby mám mimomaternicové tehotenstvo že už by mi to dalo telo najavo alebo ešte je skoro ? Je to moje prvé tehotenstvo. Ďakujem , lebo mám strach :-/

kkovacovak
19. júl 2021

Mne sa mimomaternicové neprejavilo žiadno. Ani krv, ani bolesti. Testy boli pozitívne, mala som klasické tehotenské príznaky. V porovnaní s klasickým tehotenstvom to bolo to isté. Ale prečo nad tým takto vôbec premýšľaš?

autor
19. júl 2021

@kkovacovak neviem strašne neskoro má objednala na vyšetrenie tak sa bojím neviem to opísať tie pocity :/

kkovacovak
19. júl 2021

Pravdepodobne ťa objednala cca v 12tt kedy sa rovno robia všetky odbery. Niektorí gynekológovia ťa bez naliehania ani skôr nezoberú. Maximálne ti zoberú krv na potvrdenie tehotenstva. Pokiaľ nemáš za sebou žiadne potraty alebo iné vážne gynekologické problémy tak sa nepredpokladá že by bol problém. Keby ale spozoruješ že je niečo inak tak volaj dr. Ale obávať sa predčasne niečoho takého je zbytočné. Už by si to moc aj tak neovplyvnila. Nestresuj sa zbytočne lebo to ti škodí najviac.

autor
19. júl 2021

@kkovacovak nie nemám , akurát so mávala nepravidelný a dlhý cyklus inak žiadne problémy , och máš pravdu veru .. skúsim ma to nemyslieť a veriť že je všetko ako má ..

kkovacovak
19. júl 2021

Presne tak nemysli na to. Ešte sa počas tehotenstva budeš toľkokrát báť takže zbytočne takto hneď na začiatku robiť stresy. Ak si zdravá a bez problémov tak buď v kľude

miankass
19. júl 2021

Neboj sa všetko bude ôk, nebude žiadne mimmaternicove tehotenstvo

vahcaac
20. júl 2021

@kkovacovak ak sa môžem opýtať, kedy ti na GEU prišli? 🙂

vahcaac
20. júl 2021

Pre svoj pokoj môžeš ísť ku sukromnikovi 🙂 ja som 6+3tt a tiež som sa toho bála, ale nepotvrdilo sa to 🙂

kkovacovak
20. júl 2021

@vahcaac kedy myslíš vrámci tehotenstva aký týždeň? To presne neviem. Lebo vraj tam bolo už dlhšie a mala som normálne menštruáciu aj keď som bola tehotná. Ale vraj bolo veľké a stále žilo 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre