Mig 400 a možné tehotenstvo

xtina1711
3. apr 2021

Ahojte baby 🙂 prosim mam otazku ..raz sme s priatelom skusili pokus o otehotnenie..ale klasicky mi meskava menzes aj 14dni..uz mi meskaju 12 dni vobec ma stale neboli podbrusko len prsia asi tyzden ale farba bradaviek normalna,jem vsetko, neni mi zle ani nic..robila som si dva testy a na oboch bola druha ciarka slabucka oproti tej prvej...volala sim na gyn ale az po sviatkoch mozem prist..a bolela ma tyzden hlava a brala som mig 400 asi 4 tabl bojim sa aby ak som tehotna,bolo dietatko zdrave..co si myslite?dakujem🙂

xtina1711
autor
3. apr 2021

@xtina1711 moj test

mattkapd
3. apr 2021

@xtina1711 vyzerá to ze to vyšlo.. Gratulujem.. Toto je moje tretie tehotenstvo a farba bradaviek ani ničoho sa mi nikdy nezmenila..

xtina1711
autor
3. apr 2021

@mattkapd a mala si aj nejake priznaky ako je ze ti bolo zle,nechut alebo nieco?nemyslis ze je to len proste meskanie a bolest prs je len ze maju prist?som zmatena a bojim sa ze som jedla lieky..

nikusiak9
3. apr 2021

tazko povedat. moze byt ze si tehotna, moze byt ze sa neuchytilo, zistis az ked urobis rovnaky o 2dni a porovnas

xtina1711
autor
3. apr 2021

@nikusiak9 Toto bol druhy..ty si mala na teste pekne dve ciarky?

nikusiak9
3. apr 2021

@xtina1711 mas ho ale uplne inej znacky a nepises aky den. ta ciarka musi o dva dni zosilniet.

xtina1711
autor
3. apr 2021

@nikusiak9 oba ina znacka a po dni robene jeden utorok a druhy streda..ale znacku si nepamatam...

monikamama
3. apr 2021

Na zaciatku tehotenstva som tiez mavala taketo ciarky pri kazdom z troch mojich deti 🙂

xtina1711
autor
3. apr 2021

@monikamama aha😅a myslis ze teda mozem byt?a mam strach ze som jedla tie lieky ...velmi

vladika11
3. apr 2021

Koľko dňový cyklus mávaš? ak sa môžem spýtať, keď ti mešká 12dni a taka slabunka ciarocka, držím paluchy🤗🙏

xtina1711
autor
3. apr 2021

@vladika11 mavam 30 az 35 dni..a stale nemam bolesti podbruska len ma bolia prsia a nic mi inak nieje..ale jedla som lieky od bolesti min tyzden ma hlava bolela a nedoslo mi a bojim sa ak som aby bolo babetko zdrave a dakujem😊

sense
3. apr 2021

Neboj sa ak by ddi bola tehu tie 4 tabletky ti neublížila... Takto úplne na začiatku

xtina1711
autor
3. apr 2021

@sense dakujem velmi trosku si ma ukludnila🙂

mima1
3. apr 2021

Vyskusaj este dalsi test. Ak boli urobene utorok streda uz by mala byt ciara tmavsia zas o kusok

xtina1711
autor
3. apr 2021

@mima1 skusim mam taky digitalny ale este pockam..neznasam tuto neistotu ..ale podla teba som?

nikusiak9
3. apr 2021

@xtina1711 ked nemas reada neistotu tak urob dalsi. je sobota tak od ut streda by si mala amt mega ciary uz

xtina1711
autor
3. apr 2021

@nikusiak9 mas pravdu...mam ale len ten digitalny asi najlepsie je ho ale spravit rano...clearblue je nazov testu

nikusiak9
3. apr 2021

@xtina1711 digitsalnemu je jedno kedy spravis.

ja som mala ciarky vzdy vecer silnejsie ako rano

xtina1711
autor
3. apr 2021

@nikusiak9 no dobre ale mam strach normalne by som tomu neverila a stale mi nepride zeby som mohla byt...ale asi tomu tie prsia a meskanie nasvedcuje ale cely zivot mam strach z tehotenstva a porodu ale velmi chcem babetko takze to budu dost zmiesane pocity..

mima1
3. apr 2021

Digi ti ukaze aj vecer 🙂✊

mattkapd
3. apr 2021

@xtina1711 jasne ze si a pri takýchto čiarkach už môžeš kľudne aj digitálny.. Navyše tie tabletky si ani nevycitaj ved si ešte nevedela ze si tehotná.. Navyše podľa intenzity ciarok si ešte len na začiatku takže minulý týždeň mu tabletky neublizili

mattkapd
3. apr 2021

@xtina1711 mňa tiež len prsia boleli.. Každá to mame inak..

mattkapd
3. apr 2021

Ja som mala tycinkovy 10kovy robený ráno a digitálny 25ka čiže slabšia citlivosť a robený v ten istý deň poobede

simonasaparova
3. apr 2021

Xtina
@xtina1711 urcite si tehotna takze gratulujem 😊

xtina1711
autor
4. apr 2021

@simonasaparova dakujem stale tomu ale nvm uverit😊mam zmiesane pocity,strach radost..

mima1
4. apr 2021

@xtina1711 a neskusala si ten digi?

xtina1711
autor
4. apr 2021

@mima1 rste nie ale premyslam nad tym ze si spravim dnes lebo mi to neda takze dam vediet a oripojim aj fotku

mariska1989
4. apr 2021

Píšeš klasický ti mešká 14 dní .tým chceš povedať že čo napr každý druhý cyklus ti mešká 14 ? .. podľa všetkého si mala posunutú ovu a nie meškanie ..vyzerá že to tam je tak nech to aj ostane 🙏 gratulujem tíško 🥰

xtina1711
autor
4. apr 2021

@mariska1989 vzdy ked mam mat kramy tak mi meskaju aj 10 dni potom dostanem mam dalsi vypocet krdy mam dostat a zase meskaju a to mam tak stale nikdy som nebrala anti . A dakujem no ja mam zmiesane pocity neviem ci plakat ci sa smiat uplnr este to neni iste ale ak som tak budem vdacna velmi si zelam mat zdrave a stasttne babetko a dakujem🥰🥰

xtina1711
autor
4. apr 2021

Baby je to tu😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre