Maternica položená viac vzadu a určenie pohlavia

lenus888
16. mar 2013

Ahojte...pri splodení dietatka sme s muzom pouzili polohu od zadu, pretoze moja maternica je viac polozena vzadu ako by mala byt,aby sa s istou spermie dostali tam kam maju.Pocula som, ze pri polohe odzadu sa splodí chlapcek...mam sancu, ze to moze byt aj dievcatko? lebo velmi tuzim po dievcatku, aj ked chlapcek by nevadil...... 🙂

livocka21
16. mar 2013

mat tak tvoje starosti 🙂 ... je to len povera .... sancu mas rovnaku ako pri kazdej inej polohe 🙂

lenus888
autor
16. mar 2013

🙂 ..tak uz len cakat .... 🙂 co mi povie doky na sone 😉 ... lebo vsade som sa docitala zevraj na splodenie chlapca je vraj vacsia sanca odzadu kedze spermie X sa pohybuju rychlejsie ako sperme Y..a polohou zozadu su spermie najblizsie ku krcku maternice..misionarskou polohou je zase vacsia sanca na dievcatko...ale tou polohou sa mi nedarilo otehotniet. ☹

barboritta
16. mar 2013

blbosť,pohlavie sa takto ovplyvniť nedá.keby áno,nemám dievčatá ani jedno a to sme zamiesili tri 😀 .nechaj sa prekvapiť

donna11
16. mar 2013

..uplna kravina..kamaratka to ma tiez, robili presne to co vy a budu mat dievcatko..

lenus888
autor
16. mar 2013

kedy najlepsie doky uvidi na sone pohlavie babatka? 🙂

sense
16. mar 2013

poloha zo zadu nema ziaden vplyv na pohlavie dietata....su to len povery....a pohlavie dietata okolo 20tt mozno aj skor ak to bude chlapec a bude dobre vidiet co skryva medzi nozkami, ale moze sa stat ze to budes vediet az neskor.....u mna to bolo konkretne az v 30tt lebo dovtedy nebolo moc vidiet, vzdy bola inak natocena, al. pupoc.snura medzi nozkami takze to bolo len ze vyzera to na dievca ale nie s istotou.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre