Mám obavy, že ide o zamĺknutý potrat. Poradíte?

anonimka312
7. dec 2012

absolvovala som punkciu 2.11.2012.menzes som mala 19.10.2012.Takže som 6tyždni na ultrazvuku mi povedali že mi nevidia ani žltý vačok ani plod.na kontrolu mam isť 11.12..hcg v krvi mám 3809.nešpiním nemám ani výtoky ani nekrvácam.nevoľnosti mávam večer.Bojím sa prosím poraďte .či sa mám obávať nakoľko mi doktorka povedala ,že môže isť o zamĺknutý potrat

xlucia
7. dec 2012

nerozumiem, podla coho to dr.usudila. hcg mas vysoke, urob si test ci stale stupa. a v 6 tt este niekedy nemusi byt vidiet akcia srdca, pretoze si mohla mat kludne posunutu ovulaciu. treba o dva tyzdne zopakovat ultrazvuk. ja som to tak mala pri mladsom.

moon1979
7. dec 2012

hlavne sa upokoj ... čo sa má stať, to sa stane ... a v takýchto prípadoch ak má byť nejaký problém tak radšej v útlom začiatku ako neskôr ... uvidíš teraz keď pôjdeš na kontrolu...

marikac
7. dec 2012

este by som sa nebala, HCG treba kontrolovat ci rastie primerane, vacok moze este narast....ja som mala zamlknuty potrat 🤐 v 6+4tt prestalo bit srdiecko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre