Mám 20 rokov. Ako otehotnieť?

tana_123
8. jún 2017

Ahoj....mam 20 rokov a chcela by som otehotnieť snažime sa oto s partnerom ale nejde nam to prosim poradte .....

majulino
8. jún 2017

@tana_123 ako dlho sa snaazite, ze vravis ze vam to nejde?

tana_123
autor
8. jún 2017

Už asi pol roka

majulino
8. jún 2017

@tana_123 to nieje dlha doba o neuspechu sa da hovorit az po viac ako roku, dvoch, proste sa na to nesustred, nestresuj sa, co ma prist pride... netlac na pilu... z vlastnej skusenosti, kym som sa sustredila na to aby som druhykrat otehotnela nepodarilo sa to viac ako 8 mesiacov sme skusali, ked som si uz povedala, ze asi je skoro a pockam rok dva, po mesiaci som zistila ze som tehotna...

este taka otazka, nechcem ta urazit ani sa ta dotknut, ak nechces nemusis mi na to odpovedat...

Si si ista, ze je uz cas na dieta? mate kde byvat( rodicia niesu najlepsim riesenim) mate nieco usetrene?

tana_123
autor
8. jún 2017

Ja mam svoj vlastny byt mam aj nasetrene peniazs mame aj auto a chcela by som aj dieťa....aj moj partner by chcel len chcem radu ako lahko by sa dala otehotniet co by som musela urobot aby to bolo cim skor

kristinka86
8. jún 2017

@tana_123 Ovulačný mikroskop. 🙂 Aby ste sa vedeli snažiť v pravý čas. 🙂

tana_123
autor
8. jún 2017

Ale nejak som pucula ze s nohami nieco ze rychlejsie

catherinah
8. jún 2017

@tana_123 sleduj si ovulaciu. Nechajte dozriet spermie 2-3 dni. Nestresuj sa a nasad si kyselinu listovu.

tana_123
autor
8. jún 2017

Dakujem za rady

majulino
8. jún 2017

@tana_123 v tomto smere najúčinnejšie spôsobom je "jazda na červenú" 😂😂😂 mám tak obe deti...

zuzans258
9. jún 2017

je to dosť o psychike ...nesmieš to siliť..ja viem že sa to ľahko povie..ale ozaj je to tak

evittam
9. jún 2017

@tana_123 Nic "s nohami"....😀😉 Staci ich "roztiahnut" v pravu chvíľu a tou su plodné dni- ak si ty v poriadku aj partner.😉

tana_123
autor
9. jún 2017

Diky😂

mamartinka
9. jún 2017

😂😅nemam slov co tu pises.

tana_123
autor
9. jún 2017

Nie je to smiesne hej 😈

mamartinka
10. jún 2017

😂😂😂😂😂😝😝😝😝👎👎👎👎👎😂😂😂😂😂👽👽👽👽👽😈👽👎👎 @tana_123 si cela na smiech aj s @evittam

evittam
11. jún 2017

@mamartinka A co by si jej ty poradila.😉😀

catherinah
11. jún 2017

Kludne si daj po sulozi nohy hore na 15 minut. Niektore baby tu tvrdili, ze im to pomohlo.

tana_123
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbinka13
1. aug 2017

1. Vnutorny pokoj (moje tajomstvo uspechu 🙂, od prvej chvile chranit seba tak,akoby ste uz pod srdieckom nosili.novy zivot). Kamaratkam, co sa dlho snazili, pomohli moje rady 2. pit prvu polovicu cyklu achemilkovy caj raz denne (prispieva k zrobustneniu vystelky maternice=endometria, aby sa lahsie plodik uchytil). 3. Zensky org. po muzskom pomaha lahsie prijat jeho genet. material, chapeme sa ;). 4. Ostat v klude lezat aspon 20min po tom. 5. Sport v prvrj polovici cyklu - na prekrvenie tkaniv. Dufam,ze som pomohla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre