Mám 20 rokov a som tehotná

22beba
9. nov 2011

Ahojky buduce mamuľky🙂zistila som že som tehotná mam 20 rokov chodim na vysokú školu a nie som vydata.teraz to budem mat moc tazke velmi sa toho bojim neviem co mam robit . Bojim sa ze nebudem vediet ani babo chytit do ruk ani ho nakrmit.sledujem vaše diskusie a pomaha mi to ale mam velký strach.. može mi na to niekto nieco povedat? su to len terajsie moje obavy? :/ dakujem 🙂

meusicka
9. nov 2011

ahoj, tak mozem povedat ze to urcite nebude lahke pre teba, ale poznam baby co tak uspesne dostudovali, resp. si dali rok odklad kym babatko troska podrastlo. treba mat samozrejme podporu rodiny, ale ked budes chciet tak sa da vsetko zvladnut. 😉 mas moj obdiv, ze si sa rozhodla pre babatko. uz to je obrovske pozitivum. ianc k tvojim obavam, kazda z nas, a nech rodime nase prve babo v akomkolvek veku, ma obavy, tak isto ako aj ty. ako chytit a kupat a pod. a prve choroby ani nehovoriac, ale sama uvidis ze to pojde nejak ako keby samo od seba. bude to tvoje babatko a tebe to pride uplne prirodzene ze ho mas na rukach a vsetko okolo toho. najtazsie zrejme bude zvladnut obdobie skusok, ale ako som uz pisala ak ti bude mat kto pomoct tak sa to da zvladnut. drzim palce a krasne tehulkovanie. a hlavne babatku stale opakovat, ze ho mas uz treaz rada a sa na neho tesis. a ze ste obaja silni a sikovni a ze to spolu zvladnete 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre