Mám 15 rokov a som tehotná s moslimom

leyla2001
11. nov 2016

Ahoj mam 15 rokov. Som tehotna s moslimom ktory ma 25 rokov a on chce aby sme si to dieta nechaly ale ja nie a nepovedala som to mojim rodicom lebo by ma asi zabily hlavne otec by ma zabil.
Pre ze moj otec je turek a mama slovenka
prosim ludia porat temi co mam robit.

marcelatje
11. nov 2016

@leyla2001 zobrat rozum do hrsti, dospiet a zacat premyslat ako to dietatko vychovate. Rodicov budes este velmi potrebovat takze s nimi jednaj na rovinu.

milaciky
11. nov 2016

tak veľa šťastia s otcom. Otec vie, že máš priateľa?

sue
11. nov 2016

Dnes začínajú nejaké prázdniny? Či šumienky si robia dobrý deň aj v obyčajný piatok? 😕

lubkavargova1
11. nov 2016

@leyla2001 no moja. Tvoj otec ma plne pravo ta prizabit....
A kde je problem? Vsak ma 25 rokov, sup-sup sa postarat o buducu rodinu. Aaaaa ty nechces babo. Chapem....mamahotel by skoncil,ze?

vevesh
11. nov 2016

@leyla2001 Hmmm, nad rozliatym mliekom uz neskoro plakat...a ked ste jedneho urciteho vierovyznania , tak to porieste ako dospeli a vezmite sa, a rodicom to hovorit nemusis...

mirro
11. nov 2016

Ja som sa zabila pri prečítaní slov zabily a nechaly...

laksmi
11. nov 2016

Doležite je, čo chceš ty. Mať dieťa je veľka zodpovednosť, máš iba 15, uvedom si to. Ak ťa nemá kto pochopiť, pomocť, budeš to mať ťažké.

uhnakova
11. nov 2016

@vevesh kedze ma 15, tak rodicom to povedat musi a skor ako 16-rocna sa aj tak vydat nemoze, aj potom len so suhlasom rodicov

loolipop
11. nov 2016

A co by ti tak tvoj otecko povedal, keby zistil, ze si bola na potrate? Kedze je uz dieta na ceste, postav sa k tomu dospelo, nie si prva a ani posledna, ktora priviedla na svet dieta priskoro, chod do diskusii a for, kde sa baby ocitli v podobnej situacii a ako to cele dopadlo...

leyla2001
autor
11. nov 2016

@milaciky ano otec vie že mam priatela turka ktory pochadza z iranu

dominika6
11. nov 2016

vymyslené?

sue
11. nov 2016

@uhnakova so súhlasom súdu, nie len rodičov..."V prípade, že jeden z manželov je neplnoletá osoba, staršia ako 16 rokov, musí predložiť právoplatné rozhodnutie súdu, ktorý povolil uzavrieť manželstvo. " http://svadba-info.sk/svadba-obrad/pravne-pozia... ...ale v prípade tejto vymyslenej témy s cieľom rozprúdiť diskusiu proti víkendu je to fakt jedno :D :D :D

tinkaro
11. nov 2016

Nikto ťa nezabije, hlavne tvoj otec nie, ktorý otec by zabil svoje dieťa? A ty to tiež nerob, nezabi svoje dieťa...skor ako si mala styk si mala premýšľať o následkoch... buď rada, že otec to dieťa chce.

vevesh
11. nov 2016

@uhnakova To, ze je tehu nemusi, a na moslimsku svadbu je plnoleta- ale s tym rodicia mat Problem nebudu..

jana_eyre
11. nov 2016

Niekedy fakt uvazujem, ci existujú zamestnanci na mk co vytvárajú absurdné témy s co najsokujucejsim obsahom.. Reklamy predsa len treba spropagovat a ako najlepšie? Temami v ktorých sa ženy nsjviac pohadaju..

nadula01
11. nov 2016

skus lekcie pravopisu ,lebo toto je strasneeee

lenkamaxim
11. nov 2016

A ja som vila Cililing a som tehotna s komarom,ktory ma dlhy sosak

vika35
11. nov 2016

ak je toto relane musis to povedat rodicom, nech uz sa rozhodnes akokolvek, ad 1 potrat ti v 15 bez suhlasu zakonneho zastupcu (rodica) neurobia
ad. 2 lekar je povinny informovat tvojich rodicov o tehotenstve ak mas 15
ad.3 vydat sa bez ich suhlasu a sudu tiez nemozes.
ad 4. ak mas 15 si este stale skolopovinna neviem ale skoncit iba zo ZS zadna vyhra, cize aby si mohla dalej studovat niekto ti s babatkom bude musiet pomoct a tak dalej.

ak ti otec povolil 24 rocneho priatela, predpokladam, ze si nemysli, ze si hrkutate o vesmire.....

a odporucam nastudovat dobuducna nieco o planovanom tehotenstve a antikoncepcii

mladenca
11. nov 2016

@jana_eyre ja ked som si precitala nazov tejto temy tak mi to uz nedalo sa nezasmiat, toto uz nie je mozne 😀
Clovek sem ide, ze sa dozvie nieco nove, najde nejake rady a podobne a ked sa tu takato tema objavi tak len ziram 😀

viera77
11. nov 2016

čo tam po pravopise, hlavné, že mlaďucha uz sexovať vie 😀

dada200
11. nov 2016

😂😂😂 Turek ,ktorý pochádza z Iranu,to už je aká kombinácia? Tak buď je Turek,alebo Iranec nie? Celé vymyslené,nech je tu téma na celý vikend.

fiftyshadesofgrey
11. nov 2016

Jaaj baby novo vytvoreny nick 15-tka...turek...moslim ci aky fras 😀 skola skoncila zacal vikend to je jasnee 😀

katarinka289
11. nov 2016

Keby ti gramatika isla tak ako sexovanie...

koniarova
11. nov 2016

Baby, to ozaj nevidíte, že je to kravina,?

lulu_2323
11. nov 2016

V poslednej dobe same podobne temy 😀 som tehotna v 15 ci v 16 rokoch chcem ist na potrat lebo dieta mat nemozem a co mam robit...ja vazne neviem ci sa niektore baby tak nudia ale toto je uz sila a kazda sa registruje zrovna v den kedy je tema zalozena 😀 nejdem radit kedze totalna blbost vsetky na jedno kopyto

vevesh
11. nov 2016

@dada200 taka ista kombinacia ako slovensky madar ci ukrajinec, kedze Iran susedi s tureckom...

dada200
11. nov 2016

@vevesh mne geografiu vysvetľovať nemusíš zvládam ju celkom dobre,ale kombinácia Turek pochádzajúci z Iranu neexistuje,tak ako slovák pochádzajuci z maďarská a ukeajinec pochádzajúci zo slovenska. Buď si jedno,alebo druhé,len si sa prisťahoval !

vevesh
11. nov 2016

@dada200 tak to je zlozite-resp. Keby to bolo tak jednoduche.... ak si slovenka, tvoji rodicia a prarodicia slovaci , a zijete v madarsku, tak budes stale slovenka bez ohladu na pobyt...

marfikchov
11. nov 2016

@dada200
@vevesh dievčatá, to je fuk, dostante sa k podstate, je 15ročná 😀 a tehotná 😀 a s moslimom 😀 a rodičia by ju zabilY 😀

marse
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre