Mali ste po dvoch cisárskych rezoch prirodzený tretí pôrod?

katkamarcinova
21. apr 2020

Baby ahojte tak dnesna kontrola 33+4 tt isla som s tym ze dva cisarske mam za sebou tak uz sa dohodneme na tretom a on namna ako chcete rodit ? A ja ze mam moznosti po dvoch cisarskych a on jasne ved mozte rodit normalne ak budete vsetko robit ako mate som 7 rokov od posledneho aj to sa pytal , ale vsade citam ze po dvoch neni mozny treti normalny poznate niekoho kto ma po dvoch normalny porod ?? Co by ste robili vy ? Dakujem za rady

kiki68
21. apr 2020

Mozne to je, je tam dlhy casovy odstup a asi sam vidi, ze by to mohlo vyjst. Co moze hrat vyrazne proti je vek ( nad 34 rokov je vbac uspesny iba v 20%) a tiez dovody predoslych cs. Tiez to bude zalezat na konkretnom porodnikovi co vychyta sluzbu a aky to bude mat priebeh. Skusit mozes s tym, ze mozno bude zase cs z toho. Viem ze pri vbac nesmu podavat vela oxytocinu, cize ich na to sama upozorni. Ze ked to nepojde fakt prirodzene tak to radsej seknut.

katkamarcinova
autor
21. apr 2020

@kiki68 moj dr je zaroven porodnik a ma ma na starosti az do porodu no mam prave 34 akurat na termin budem mat 35 :(

kiki68
21. apr 2020

@katkamarcinova tak pozri ked to nepojde tak to uvidia a bude cs. Ak sa na to necitis tak mu rovno vysvetli, ze pocity z toho mas take, ze si na to netrufas. Mal by to pochopit.

pininka1
21. apr 2020

Ja mám za sebou tri cisárske a tiež väčšie vekové rozdiely, ale ja by som to spontánne už neriskovala.

andreagajewska
21. apr 2020

Ahoj, ja mam za sebou 2x SC a teraz po 10 rokoch ma čaka dalši pôrod a tiež žiaľ SC. Neviem v akom stave máš maternicu, ale predpokladám že v mieste jazvy je dosť tenká, ako u väčšiny žien po SC. Ak tam máš aj nejaké zrasty atď, tak na prirodzený pôrod radšej zabudni a neriskuj.

evka258
21. apr 2020

Ahoj, ja mám jednu sekciu 2016 koniec panvicu chlapec a po necelych dvoch rokoch spontánny pôrod bez nastrihu, šitia, prosto super. Nedá sa to porovnať, ako som sa cítila a behala som po pôrode ako srnka. Psychicky aj fyzicky mi pomohol Aniball, fakt odporúčam. A to mi chceli hneď urobiť cisársky, lebo že to bude na dlho.

ivanka4652
15. máj 2020

Oooch to ja by som tiež chcela 5akeho doktora čo by mi ponúkol vba2c
Kde ho zohnať?☺

katkamarcinova
autor
16. máj 2020

@ivanka4652 Kosice 🙂

julka828
16. máj 2020

@katkamarcinova sesternica rodila prveho cisarskym a druheho normalne. Bol tam rozdiel 3 roky

aceituna
23. mar 2021

@katkamarcinova Ahoj Katka, uz je to nejaký čas, ale ako si nakoniec dopadla?

macica1706
19. okt 2021

Ahojte.je tu niekto kto po 2cisarskych rodil prirodzene?aký časový odstup ste mali?dakujem

zorabibi
19. okt 2021

@katkamarcinova ja po 7 rokoch , ma nahovorili prirodzene ...dcérka má aktuálne 8 mesiacov a ľutujem to rozhodnutie , že som nešla cisárskym ...

macica1706
19. okt 2021

@zorabibi keď sa smiem spýtať kde ste rodili?

zorabibi
27. okt 2021

@macica1706 v kochu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre