Mali ste aj vy hrozné sny v tehotenstve ?

aylinn
8. jan 2020

Ahojte, aj Vám sa snívali otrasné sny v tehotenstve?
Samozrejme niekedy sa mi to stalo aj pred tehotenstvom ale teraz je to take intenzivnejsie.. napriklad minuly tyzden sa mi snivalo ze som bola vlozena ziva do truhly a isli ma dat spalit.. dnes zase ze som uz isla rodit ,bola som uz v nemocnici na izbe a citila som ze uz musim tlacit,sestricky si ma nevsimali a ja som maleho porodila sama a ked som ho vytiahlia mal ludskè telo ale hlavu plastovu.. ako babiky...

deti95060810
8. jan 2020

nejedávaš neskoro večer? 3 hod. pred spaním by sa jesť nemalo...

aylinn
autor
8. jan 2020

@deti95060810 málokedy.. a ked aj prave zjem nieco a zaspim hned nato tak akurat z tej noci si sen vôbec nepamatám.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renata1981
8. jan 2020

Mne sa tiež snívajú strašne sny som v 5 mesiaci. A keď som čakala dcérku tak tiež. Veľa krát sa zobudím na to ze mi silno bije srdce. Minule sa mi snívalo ze sa mi malinka v brušku zamotal o pupocnu šnúru strašne nieco😑

aylinn
autor
8. jan 2020

@ptmt1011 to je hrozne:(

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aylinn
autor
8. jan 2020

@renata1981 ja tiez som v piatom a toto namna hrozne zle vplyva.. ajtak mam aj bez toho fobiu z porodu a dotoho este taketo sny..😪

smejko25
8. jan 2020

Mne sa už min 10 rokov snivaju same bludy 🙂 Ale absolutne to neriešim ako poniektore tu na MK 🙄🙄 Inak by som sa zblaznila 🙂
Ano je neprijemne ked sa ti sniva o smrti blizkeho atd ale proste neprezivaj sny su to len sny

aylinn
autor
8. jan 2020

@smejko25 tak nerieš ked neriešiš 🙃

smejko25
8. jan 2020

@aylinn pardon za názor 🙄

brainn_magazine
8. jan 2020

Dobrý deň, každý má zvláštne sny, niekto si ich však uvedomuje viac, iný menej. Keď však zažívate takéto intenzívne sny, je možné, že prežívate vnútorne (na nevedomej úrovni) väčší strach alebo stres, ktorý sa prejavuje prostredníctvom nich. Je dobré si sny zapisovať a hľadať medzi nimi súvislosti. Výklad snov je veľmi individuálny a často na to prídeme samy, prečo sa nám niektoré sny snívajú. Prípadne môžete navštíviť psychoterapeuta, ktorý Vám s nimi pomôže. Dôležité však je nedôverovať rôznym typom snárov, ktoré nájdete na internete (napr. to, že Vám v sne vypadne zub neznamená, že niekto zomrie). Sny sú vždy nejakým vnútorným signálom. 🙂

00ivi00
8. jan 2020

Ja to mám tiež tak, ako som tehotná tak samé hororové sny a to doslova, potom sa zobudim od strachu, tlče mi srdce a som nespokojná a musím sa chvíľu myšlienkovo ukludňovať.. Od začiatku som nadávala že čo sú to za hormóny tehotenské keď mám takéto šialené sny :D

soldi
8. jan 2020

@aylinn u mna bol v kazdom tehotenstve jeden z prvych priznakov, ked este ani test neukazal, ze som mala hororove sny 🙂 4x som bola tehotna a vzdy to tak bolo. po porode to preslo 🙂 netrap sa tym, nic to neznamena, daj si vecer medoviovy caj 🙂

lenka2710
8. jan 2020

@aylinn mne sa akurát minule snívalo, že som už rodila a to som bola v 3.mesiaci
Mužovi vravím rano, tak a už mám odrodene, díval sa na mna a nechápal
Ale niekedy sa mi tiež riadne bludy posnivaju, ale ja si väčšinou sny nepamätám, málokedy sa stane ze viem co sa mi snívalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre