Mali sme nechránený sex. Som v tom?

vaniik
2. máj 2020

Dobry ďen , Som tu nová a ešte nikdy som o takich veciach nepisala aj ked na tejto stranke chodim už dost dlho pretože tu najdem zaujimave odpovede .
Potrebovala by som poradiť . S priatelom sme mali nechraneni sex 28.3 -29.3 menzes som dostala 1.4. A po skončeni menzesu sme mali znova nechraneny sex. Menštruacia my meška druhy ďen
Priznaky tehotenstva mam strašne bolestive prsia nemožem sa ani dotknuť mam bolesti v podbrušku ako pred ms. Stale ma napina na zvracanie a strasne ma boli žaludok a strašna bolesť križov bolest hlavy unava lenivost a mam chut aj na všetko čo uvidima potom ked to zjem po 10 minutach ma napina na zvaracanie.
Test som si robila tyžden po sexe a višiel negativny asi som skoro testovala a bola som dost sklamana. Neviem ci mam testovat alebo ci je este priskoro . bola by som velmi rada keby ste mi poradili a za kazdu pozitivnu odpoved budem rada s takimy veciami nemam skusenost a preto budem rada za kazduodpoved. Vopred vam velmi pekne Dakujem

evkakozickova
2. máj 2020

@vaniik ja som mala tie isté príznaky teraz pri tomto druhom ešte pred tím než som mala dostať ma boleli neskutočne prsia postupne začala bolesť podbruška a potom už aj nevoľnosť nechuť do jedla zvracanie a neskutočná únava...takže môžeš ale aj nemusíš skús o pár dní test

jaskolka
2. máj 2020

Závisí, aký máš cyklus, kedy bola ovulácia, či pravidelne to máš. Lebo týždeň po styku ti nijaký, test nič neukáže, skus teraz urobiť si test.Priznaky aké máš, môžu byť tehotenské, ale rovnako aj PMS

vaniik
autor
2. máj 2020

@evkakozickova. Ďakujem za odpoveď skusim ešte testnut v pondelok strašne sa bojim lebo som sa ešte takto necitila preto sa pitam. A ešte sa chcem spitať minuly mesiac som mala infekciu može my meškať ms. Aj z tej infekcie ?

jaskolka
2. máj 2020

@vaniik menzes ti môže kľudne meškať aj z infekcie, choroby, stresu. Kedy si mala ovuláciu?

evkakozickova
2. máj 2020

@vaniik no tak príznaky máš akoby jasné a áno môže ty meškať aj z infekcie no skús ten test a uvidíš na čom si

evkakozickova
2. máj 2020

@vaniik ja som s tehotenstvom vôbec nerátala a stále som rozmýšľala že prečo má tie prsia tak veľmi bolia a pritom som mala asi 3 týždne do ms no a už potom neprišla a príznaky boli úplne jasné...

vaniik
autor
2. máj 2020

@jaskolka. Cyklus mam pravidelni každych 28.dni nikdy mi to nemeškalo preto sa pitam a som trošku aj v strese cely ďen som v posteli ležim a stale ma bapina na zvracanie Skusim ešte počkat do pondelka keď ms. Nepride tak si spravim test .Dakujem vam za odpoveďem

vaniik
autor
2. máj 2020

@evkakozickova ovulaciu vždy mavam po skončeni ms. Menzes skončil 7.4 a hneď na druhy ďen sme mali nechraneny sex a asi tak po tyždny začali tieto priznaky ktore trvaju do dnes. A každym dňom su tie priznaky horšie preto som si robila aj ten test ktory višiel negativny tak som si povedala že si asi namišlam som na to zabudla ale tie priznaky stale teda nieje to len v mojej hlave mam chuť na všetko čo vidim ked to zjem tak potom už len do postele lahnuť si a napinanie na zvaracanie.

21mirka
2. máj 2020

@vaniik
Ako by som o sebe citala 🙂
Pekne ciarocky som uz mala 2dni pred ms
Držím palce

evkakozickova
2. máj 2020

@vaniik test si si robila skoro preto nebol pozitívny teraz keby si ho urobila tak už určite bude pozitívny lebo ako hovorím príznaky máš viac než jasné😉

jaskolka
2. máj 2020

@vaniik tak keď máš menzes pravidelne, rak pochybujem, že ovulácia bola pár dní po ňom, no ale ktovie, možné je všetko, si skôr rarita potom, lebo ozaj pri 28 dnovom cykle je neobvyklé hneď mat ovuláciu. . Aj keď skôr sa mi zdá, že to bude jednak psychika a možno nejaká viroza, píšeš, že si mala infekciu, neviem, či po ženskej stránke alebo nejakú inú, ale kľudne aj pozostatok to ešte môže byť, telo je veľmi citlivé na tieto veci. Urobíš test a budeš múdrejšia.

vaniik
autor
2. máj 2020

Ďakujem vam krasne baby tak ja skusim testnuť a potom dam vedieť 😘

sense
2. máj 2020

Testovat treba nie po sexe ale najlepsie ked ms meska, takze teraz si skus spravit test a uvidis

katarina4141
2. máj 2020

Mna vzdy prejde chut napisat nazor respektive vyjadrit sa ked vidim aku ma autor gramatiku. Vtedy si poviem ze vlastne akakolvek odpoved pre danu osobu je nepodstatna.

vaniik
autor
2. máj 2020

@jaskolka mala som infekciu v pošve brala som antibiotika a to je už viliečene ale stale mam take palenie pri močeni a na toaletu chodim každych 10 minut tak ja už neviem ci som tehotna alebo je to niejaka viroza ako pišeš neviem test by som si robola aj teraz ale keď že byvam na dedine a lekaren je tu zatvorena tak musim počkat do pondelka 😪 niejak to vidržim a uvidim ked test ukaže negativ tak pôjdem na gyndu

vaniik
autor
2. máj 2020

@katarina4141 Teraz fakt nepotrebujem niejaki arogantni kompliment takže si to prosim ťa uschovaj 😏 človek sa tu pekne píta lebo stim skusenosti nemá a ak sa ti nepači čo som napisala tak prosim ta nemusiš odpisovať Ďakujem

katarinka89
2. máj 2020

@vaniik týždeň po sexe je skoro, urob teraz keď ti meska- myslím, že budú jasné // ciarky

vaniik
autor
2. máj 2020

@katarinka89 Dakujem otestujem a po pripade dam vediet a dakujem 😘

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina4141
2. máj 2020

@ayanamirei
No veru.... sa mi mozog pozastavuje 🙂

vaniik
autor
2. máj 2020

Na vaše blbe komenty fakt nikto nieje zvedavy človek sa len slušne opita a chce sa poraďit no ale najdu sa aj take baby ktore naschval provokuju 😙

pracujucazienka
2. máj 2020

@katarina4141
@ayanamirei baby podľa mna je na tento druh gramatiky nejaká špeciálna škola lebo to ti svedomie nedovolí takto písať.Keby si aspoň zapla autocorrect tak by bolo menej chýb.

vaniik
autor
2. máj 2020

Hahaha. 😅

vaniik
autor
2. máj 2020

@pracujucazienka Vieš čo tvoja gramatika nieje o nič lepšia a keď ti na tom niečo vadi tak prosím Dovidenia

pracujucazienka
2. máj 2020

@vaniik nie mne to vôbec nevadí.Ja si to rada prečítam že čo človek dokáže napísať a vôbec mu to nevadí a ani to nevidí.Starsi brat robí to iste.Inak poradím ti netreba sa hneď uraziť ale niečo take ako konštruktívna kritika preštudovať 🙃..a ešte v pondelok treba spraviť test a uvidis ja sa budem tiež testovať ..pokial si mala ms 1.4. a trvala sedem dni tak ovulácia prebehla okolo 15.4. a už by si si mala nájsť krasne // a pozitívny by si ho mala mat už minuly týždeň

vaniik
autor
2. máj 2020

@pracujucazienka No vieš keď človek rychlo potrwbuje poraďiťa nemá s tim skusenosť tak už ani nejde o gramatiku . Keď si v strese a nema ti kto poradiť tak už na spravne písanie bez chýb kašlem. Ale chapem každy ma svoj nazor nevadí. Beriem aj kritiku mňa to nerozhodi ale človek je v strese citi sa hrozne a ešte niekto sa mu posmieva 😒

talikudelkova
2. máj 2020

Ahoj keď si mala poslednú MS 1.4 tak si cca v 4 týždni a ci si alebo nie ti ukáže najskôr 6.maja.. Takže skus počkať ešte troska ❣️ verím ze to vyjde.. Držím palce ❣️

talikudelkova
2. máj 2020
vaniik
autor
2. máj 2020

@talikudelkova Ďakujem to mi veľmi pomohlo tak vidržim do 6.mája aby som sibola istejšia 😘

pracujucazienka
2. máj 2020

@talikudelkova fakt?Znamenie nosorozec?To sa mi páči 🤪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre