Lietanie na začiatku tehotenstva

aalishka
22. mar 2013

Ahojte žienky, chcela by som sa s vami poradiť a popýtať sa na vaše skúsenosti a názory. Plánujeme ísť v máji na dovolenku do Egypta a pôvodne sme sa tam chceli aj aktívne snažiť. Cyklus sa mi však ako naschvál všelijako posunul a vychádza to tak, že v tom čase budem mať svoje dni. myslela som preto, že by sme nečakali až do mája a skúsili to už teraz, no neviem ako je to s lietaním keby som bola v prvých týždňoch tehotenstva? Je to bezpečné, alebo hrozí, že by som o neho prišla? Máte s tým niektorá skúsenosti? Ďakujem vám vopred za každú reakciu 🙂

sense
22. mar 2013

...ja som sla na zaciatku tehu na dovolenku na slovensko a vecer som skoncila na pohotovosti lebo som krvacala, takze by som neriskovala....

sirinka
22. mar 2013

@aalishka tazko povedat, zakazane to nie je, ale ani to neodporucaju a ked si to spojim s vybratou destinaciou, tam by som ja osobne tehotna ist nechcela... Pokial si to vies naplanovat, tak radsej az po....

sense
22. mar 2013

ked uz chces na dovolenku nechala by som to na druhy trimester....alebo s tym planovanim trosku pockala.

aalishka
autor
22. mar 2013

@sirinka
@sense Ďakujem vám veľmi pekne, radšej teda počkáme... Keby som vedela, že už ma to tak silno chytí s túžbou po babätku, tak ma dovolenka do Egypta už ani nenapadne. Len ono si človek povie, veď o pol roka, to je šup šup, a ja tak to potom ide pomaly keď už sa nevie dočkať. Tak si ešte aspoň užijeme dovolenku aj s nejakým drinkom 🙂 Ďakujem Vám ešte raz.

saska.t
22. mar 2013

@aalishka lietala som pravidelne od zaciatku tehu az do 5 mes. na Slovensko za nasimi, nikdy mi nic nebolo...

viki_13
6. okt 2018

Mozte mi pomoct o 3 dni mam svoj prvi let strasne SA bojim 😞 dufam ze ma trösku upokojite vopret dakujem 🙁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre