LadeeVita - je mi z nej na zvracanie

sandytia
18. mar 2018

Gynekológ mi odporučil tri mesiace pred "plánovaným" otehotnením začať brať LadeeVita (kyselinu listovú). Donedávnam mi z nej nebolo zle. Pred troma týždňami som zistila, že som v TOM 🙂.Už som brala kyselinu listovú skoro 3 mesiace. Ale teraz, ako som asi v 7 týždni (na vyšetrení som ešte nebola, lebo bolo skoro), tak beriem naďalej kyselinu listovú a je mi z nej na zvracanie. Inak vôbec nie. Vždy keď si ju dám, o polhodinu na to. Je to v pohode? Mala by som ju vždy len s niečim zajesť? Ostatné vitamíny mi totiž mi zapiť. Tak teraz neviem, či som jediná, čo má takú divnú reakciu. Vysadiť? Nevysadiť? Robím niečo nesprávne? Nič som sa o tom inde nedočítala, tak mi, prosím, poraďte.

siska53
18. mar 2018

@sandytia a davas si to nalacno? Ja aj bez tehotenstva mozem.vitaminy len tak,ze s jedlom alebo tesne po jedle. Inak mi je z nich zle.

evicaveverica
18. mar 2018

@sandytia treba sa predtym dobre najest.. Mne bybalo tiez divne, ale zistila som ze ked sa fakt nafutrujem a potom si ju dam, nic mi nieje

majcinka212
18. mar 2018

urcite papat az ked sa poriadne naobedujes. ja som to takto robila, a nikdy mi nebolo zle ☺️

kasokri
19. mar 2018

@sandytia a nie je ti zle z toho, že si tehotná? Pravdepodobne áno. Ešte som nepočula o nikom komu by z kys. listovej bolo zle. Inak ti gratulujem a vela zdravia obom🙂

sandytia
autor
19. mar 2018

@siska53 nuž dávam si ich po večeri :D, ale nie tesne po. Včera som zajedla s chlebom a nebolo mi zle....
@kasokri zatiaľ som nespozorovala žiadne iné príznaky (príliš citlivá :D, bolestivé prsia),
@majcinka212 beriem na vedomie a skúsim zmeniť svoj večerné dávkovanie :D
@evicaveverica skúsim ;), práve som zistila, že mám zopár zlozvykov, ktorých by som sa mala zbaviť 🙂

sandytia
autor
19. mar 2018

@kasokri a inak ďakujem(e) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre