Kúpanie v bazéne počas tehotenstva

jennyf88
21. júl 2017

Ahojte dievčatá 🙂 včera som sa prvýkrát kúpala doma v bazéne, vodu upravujeme chlórom. Po desiatich minútach ma strašne začali štípať bradavky, musela som ísť von a rýchlo sa ísť osprchovať. Potom to bolo trošku kľudnejšie, no ešte ráno som to trošku cítila. Bolo to na nevydržanie. Máte skúsenosti s niečim podobným? Ďakujem za každú radu.

mamina_tatiana
21. júl 2017

Bradavky a vobec položka su v tehotenstve citlivejšie. To je normalne. Ale treba si sledovať chlór a pH v bazéne. Meriate si to?

jennyf88
autor
21. júl 2017

Ano, merala som pred pár dňami, ale určite zmeriam aj dnes a asi aj každý deň. Ďakujem

radolina
21. júl 2017

Asi by som povedal, ze ste to s tym chlorom trocha viac prehnali. treba si na to davat pozor a merat si vodu, ked tam taketo chemikalie dopustate. Je sice pravda, ze moze byt pokozka citlivejsia v tehu, no pri normalnych hodnotach vody sa mi zda takato reakcia nepravdepodobna😉

evinea
21. júl 2017

Joj to poznam ale treba si stale meriat to ph v bazene, my potom pridavame aj potom take nejake pripravky co to trosku neutralizuju. Ale ked to date do poriadku tak sa mozes zase normalne kupat ved je taky hic :D Neodopieraj si, treba sa schladit

uskrnica
21. júl 2017

Tak ako pisali baby, treba si ustrazit to ph lebo teraz mas bradavky velmi citlive a ked vides z bazena tak si ich aj niecim nakremuj, treba sa o ne trosku postarat 🙂 Mne sa to takto stalo tiez ale stacilo mi sa poutierat a stipat to prestalo ale samozrejme sme to hned riesili aby som sa mohla osviezit aj ja v teple

mamina_tatiana
21. júl 2017

@jennyf88 my meriame každý den

lilu74
21. júl 2017

s pokozkou som problem nemala akurat som si davala vazelinove tampony na plavanie - pre istotu..

xoxo11
22. júl 2017

Ahojte, ja som počas tehotenstva chodila pravidelne plávať do verejného bazéna a našťastie som nemala žiadné problémy ani následky

jennyf88
autor
23. júl 2017

Včera som upravila vodu hneď ráno a večer uz bolo kúpanie bez problémov 😊

jankalukasova
23. júl 2017

Ja som mala v tehu problem aj so sprchovacim gelom a kupila som si detsky (bez chute, vone a zapachu...) inak ma vseko svrbelo.. takze ten chlor mohol urobit svoje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre