Kozmetika pre tehotné

margaretka818
5. okt 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Máte niekto skúsenosti s tehotenskou kozmetikou z weledy?

zlatkavav
14. okt 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Ahoj, ja som ju pouzivala, okrem detskej kozmetiky som pouzivala aj caj na podporu dojcenia, mam velmi rada prirodne veci, takze pokial tiez hladas nieco prirodne urcite je to to prave ;)

vi_py
16. okt 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

Ja používam toto čistiace mlieko http://eshop.weleda.sk/mandlove-cistiace-mlieko-75-ml/p/80/ a je super, mám veľmi problematickú pleť, ale odkedy ho používam je to lepšie, už nemám toľko suchých miest ...

terinka015
18. okt 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

pocula som o nej 🙂 ale pride mi celkom draha a bojim sa ze ked ju vyskusam budm ju chciet stale pouzivat a potom vyhodim vela penazi len za kozmetiku kazdy mesiac :D :D

margaretka818
autor
21. okt 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

@zlatkavav Takže si používala aj pre bábätko tú kozmetiku? Čítala som, že ju používajú niekde v pôrodniciach, ale už neviem, kde presne, tak asi je dobrá čo

evittam
21. okt 2015

@margaretka818 Zas len marketingový ťah na tehotné mamičky, aby zbytočne vyhadzovali peniaze na drahšie veci. Môžeš používať normálnu kozmetiku ako doteraz, nie si chorá ale len tehotná. 😉 . Ja osobne deti umývam len mydlom Bupi a malú natieram raz za čas obyčajným modrým Aviril olejom. 😉 A fakt mi nejde o peniaze, keby som chcela tak si kúpim akúkoľvek kozmetiku.

vi_py
22. okt 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

ten olej to je v takej modrej flastičke? To používa aj moja mamina :D päty si s tým natiera. Náhodou tá kozmetika nie je zlá a keď sa na ňu niekto pýta nemusí ju hneď propagovať, stačí sa zaujímať, pretože dnes sa každý prezentuje ako prírodný výrobca a nie je to pravda.

margaretka818
autor
24. okt 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Nechcem robiť reklamu, len ma to zaujíma, pretože to nie je úplne lacná kozmetika a rada by som ju vyskúšala, videla som ich stránky a niektoré výrobky ma zaujímali, tak by som chcela vedieť či sa oplatí investovať

l3yla
24. okt 2015

Weleda je prírodná kozmetika 😉

lenkanovakkova
7. nov 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

@l3yla aký je rozdiel medzi prírodnou a neprírodnou? viem teda, že prírodná sú bylinkové extrakty, viacmenej bez chémie, ale koľko percent chémie môže byť v kozmetike, aby mala ešte označenie prírodná?

alaguema
7. nov 2015

@lenkanovakkova na označenie "prírodná", nemusí kozmetika spĺňať nič moc..nejaké smiešne percentá obsahu výťažkov z bylín a navyše nie je špecifikované, ktoré látky smie a ktoré nesmie obsahovať. Dá sa povedať, že označenie "prírodná" kozmetika si môže dať takmer ktokoľvek. Iná kategória je bio kozmetika, alebo organická kozmetika. Ale, žiaľ, ani na certifikované bio organické výrobky sa úplne spoľahnúť nedá. Certifikáty sa vydávajú na základe vzoriek, ktoré sú pravdepodobne optimálne, nikto už ale nezaručí, že následne aj všetky výrobky spĺňajú tento štandart. Samozrejme, všetci certifikovaní výrobcovia budú tieto certifikáty zdôrazňovať ako záruku vysokej kvality. Zabudnú spomenúť, že certifikácia je pomerne drahá záležitosť, čím sa zvyšujú náklady na každý jeden produkt a tie zaplatí buď spotrebiteľ, alebo sa niekde uberie na kvalite prvotných surovín. Jediné, čo je spoľahlivé je čítať zloženie produktov, naučiť sa rozumieť mu a vtedy zistíš, že niektora certifikovaná kozmetika (bio) obsahuje veci, ktoré by si tam nečakala a naopak, niektorá necertifikovaná, je úplne čistá.

evittam
7. nov 2015

@lenkanovakkova No, tak určite kvalitná a prírodná-bio kozmetika nesme obsahovať žiadne ftaláty, parabény o ostatné chemické svinstvá. 😉

mamutka
7. nov 2015

myslim, ze je to hlavne marketing. Ja som vsetko zredukovala. Na vlasy, telo aj tvar mam allepske mydlo, vlastne je to tuhy vavrinovy olej. Je to tak bio ako sa len da, je to citlive, prospieva mi to. Kludne s tym umyvam maleho a ficime si. Kedysi som riesila co v tehotenstve, co na vlasy v zime, co po farbeni, krem taky onaky, no amen, to je brutal biznis toto. Teraz kocka mydla a hotovo, pritom pleti a vlasom to velmi prospelo. Takze si myslim, cim jednoduchsie, tym lepsie. Treba si strazit, aby tie produkty nemali privelmi dlhy zoznam zloziek. Myslim, ze vseobecne je dobre prejst na jednoduchsiu, jemnejsiu kozmetiku a neselektovat co v tehotenstve, co pri babatku. Vsetky tieto speci veci na jednotlive obdobia stoja majland len preto ze sa tvaria vynimocne. Pomaly ako - od 3 do 6 mesiacov tento sprchac, v puberte tento, pri menstruacii tento sampon, aby boli vlasy nadychane a vsetko je exkluzivne a vlastne na jedno kopyto.

evittam
7. nov 2015

@mamutka Presne tak. Treba dať len výstižný názov, reklamu a ovce kúpia nech to stojí čo to stojí.... 😀 Ale veď je to pre tehotné al.pre deti al.neviem pre koho...... 😉

vi_py
11. nov 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

Preto nie je dobré rozhodovať sa podľa reklám ale podľa zloženia, ja si už tiež začínam všímať, čo ktorý krém alebo sprcháč obsahuje a potom aj viem, keď mi niečo nesadne, že sa mám týmto zložkám vyhnúť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre