Kombinovaný test v Košiciach

ikai
28. mar 2015

Ahojte dievčatá,
v utorok ma čaká kombinovaný test u muránskej v Košiciach (budem v 12+1 tt) . Absolvovali ste ho tam niektorá? Ako prebiehal? Vyšetruje sa vaginálnym utz alebo klasicky brušným? Boli ste tam aj s partnerom?

jojake
28. mar 2015

http://www.usg.sk/?a=50-kombinovany-test
http://www.babyweb.sk/kontrolny-ultrazvuk-v-tre...
Usg robia klasicky cez brucho. Sleduje sa hlavne nuchalna translucencia - prejasnenie sije - riziko Downovho syndromu, podrobnosti vyssie. Ja som pri USG manzela mala, ale nebola som pri dr. Muranskej, ale nemyslim, ze to je problem. Drzim palce 🙂

miagucci
28. mar 2015

Ja som bola u Dankovčíka a robil mi vaginálny USG, plus sestrička od Muránskej mi vzala krv. 😉

kiwi82
28. mar 2015

ja som bola v myslave u dr.Juhása, krv + usg cez bruško

ettie
16. apr 2015

Ja mám ísť o mesiac tiež k MUDr. Dankovčíovi, vážne sa platí 45e aj inde či len u neho?:O

@miagucci a bol tam s tebou i partner, či?

ikai
autor
16. apr 2015

ja som mala výmenný lístok od svojej gynekologičky - platila som 29e a dostali sme k tomu jednu fotku....manžel so mnou, spýtala som sa sestričky, nebol s tým žiaden problém.........

stenin1013
16. apr 2015

Mala som manzela obidva razy so sebou usg robila dr. Muranska vaginalne nepamatam sa kolko som platila trvalo to do pol hodky a potom som este bola na odver kvi.

miagucci
17. apr 2015

@ettie manžel bol so mnou až v 20.týždni....a nepamatám kolko som platila, ale asi tak ako píšeš sa platí...ja som mala zľavu, tak preto si nepamätám...

venividivikinka
18. nov 2015

baby, nepamatate si este, ako dlho sa potom cakalo na vysledky kombinovaneho testu v 12tt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre