Koľko stojí ultrazvuk na cd/dvd?

eliska1309
9. apr 2013

Ahojte chcela by som sa opytat, ci neviete niekto kolko stoji nahravka z ultrazvukov a ake cd/ dvd na to treba? Za odpovede dakujem 😉

katkaseiner
9. apr 2013

@eliska1309 podla mna vobec neplatis za nahravku, tu dostanes uz vramci 3D resp. 4D a dvdcko ti tiez poskytne lekar, takze absolutne neries. ci ty chces nahravat normalne vsetky ultrazvuky? Nevidim velmi vyznam, kedze je to sice super ze tam je niekde babeno, ale v tom obrazku to velmi neuvidis.

eliska1309
autor
9. apr 2013

no ja som to chcela koli svokrovcom nahravat lebo aj oni chceli vidiet babenko

janinka13
9. apr 2013

z vyšetrenia 3D resp. 4D dvd s nahrávkou dostaneš v rámci ceny vyšetrenia 🙂

katren
9. apr 2013

@eliska1309 podla toho kde, takze si vyzisti kolko to stoji tam, kam chces ist 😉

sidonna
9. apr 2013

Ahojte, ja som bola na 4D v Levickej nemocnici. Zaplatila som si 55 eur a doktor sa mi venoval asi 2 hodiny. Skontroloval celé bábätko, na CD (ktoré dal on) mi dal približne 20 fotiek a 20 krátkych videí...myslím si, že tie ceny budú približne rovnaké všade 🙂 ...

mirkatrencin
10. apr 2013

U nás v TN 50€ ... za 2 obrázky v 3D (rovnaké, len jeden bol priblížený) som zaplatila 6€ ... treba si to pozrieť v cenníku, isto majú niekde cenník...a kde to robia zadarmo ??? tam by som aj ja chcela ísť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre