Koľko sa platí za ultrrazvuk?

lena44
2. jún 2020

Ahoj baby chcela by som sa opýtať viem že počas tehotenstva sú 3 ultrazvuky povinné včera som mala poradňu som v 20 týždni a doktorka povedala že asi to bude dievčatko ale že ešte nech nekupujem ružové veci a takkk ...keby som chcela aby mi urobila ultrazvuk musela by som si zaplatiť neviete koľko sa platí

stanusenka
2. jún 2020

@lena44 mne môj lekár robil každú prehliadku, aj keď som chodila každé 2 týždne tak neviem, vždy bez platenia 😏

kate_cs
2. jún 2020

@lena44 mne naposledy povedali, že poisťovňa prepláca len 3 ultrazvuky, ja som si ten v 17tt zaplatila sama, platila som 15€ Ale podľa mňa to záleží od cenníka daného lekára.

kittyna5
2. jún 2020

Mne vždy robí na každej kontrole ultrazvuk. Ale keď chceš vedieť čo to je, tak si nájdi kde robia ultrazvukové vyšetrenia, ceny sú všade iné, tak ťažko povedať

denden77
2. jún 2020

@lena44 to je skor otazka na tvoju Dr. a jej cennik 😊

lena44
autor
2. jún 2020

@denden77 jasné musím sa opýtať doktorky

dollyzv
2. jún 2020

Mne tiež robí na každej poradni utz..a nikdy som nič neplatila,len 2€ za foto keď chcem 😊

s_a
2. jún 2020

ja som si predplatila nadštandardný balíček a v ňom mám 9 ultrazvukov, dnes som bola v 17 týždni a nič nevidela, lebo bábo bolo malo prekrížené nohy, tak si počkám o mesiac, či sa ukáže 🙂 prípadne sa skús popýtať na určenie pohlavia z krvi, len to nie je asi veľmi lacné :(

krisbar
2. jún 2020

Som v 20tt, ale neplanujem nic kupovat ani znasat domov do 7-8 mesiaca. Pohlavie nechceme vediet, ale aj keby sme chceli, tak dovtedy sa urcite ukaze na dalsom usg. Neboj, pri dalsom sa to uz ukaze.

merien259
2. jún 2020

@lena44 ahoj ak robí tvoja lekárka morfologicky utz tak sa určite zaň platí, môj ho nerobí bola som na morfologiu plodu v 22tt v Košiciach sonoclinic platila som 70€ a bola som max spokojná pohlavie mi určili na 100% a všetko pekne Dr. Povedala ako sa ma babo akú má váhu ci sú orgány v poriadku atď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre