Koľko sa platí za potrat v Martine?

cica255
27. apr 2017

Koľko stojí potrat v Martine ?

zuzi0911
27. apr 2017

Myslim ze vsade viac menej rovnako ,,rataj cca 300 e +-

ema234
27. apr 2017

@cica255 nebodaj nejdes? Ach boze.

lady_h
27. apr 2017

Ako píše @zuzi0911

janaemmka
27. apr 2017

Matka platí za vraždu svojho dieťaťa! Ach, ach! A ešte zisťuje cenu ako na trhu. Sme my vôbec ľudia?

martinkojakub
27. apr 2017

Ty by si mala najprv porozmýšľat nad sebou a nad tým čo sa nás tu pýtaš.Za prvé dnes už má skoro každá nemocnica web stránku,tak si to tam zisti...A namiesto pýtania sa nás tu na MK porozmýšľaj či dieťatu nedať predsa len šancu na život,nemusíš si ho po narodení nechať,možeš ho porodiť anonymne a dať na adopciu,alebo stať sa milujucou matkou.Nuž je to ale na tebe.Ahoj

martinkojakub
27. apr 2017

@cica255 a prečo máš termím v januári 2017 to je preklep?Lebo Január 2017 už bol.

veronka1234
27. apr 2017

Je to smutne, ale kazda zena ma pravo sa sama rozhodnut. Nikoho sa nezastavam, ale nikdy nesud druheho, ked nevies, co preziva

martinkojakub
27. apr 2017

@veronka1234 Ano neviem čo prežíva,ale skoro všetko má svoje riešenie,a nie hned voliť potrat.

osky
27. apr 2017

vazne len tolko????

zu neriesim zadavatelku,srdce mi trha pri takychto temach.
ale kedze je to taketo lacne,jasne ze potratov je jak maku....
ved 3 stovky sa vzdy daju zohnat...
malo to byt aspon 3000,viac by rozmyslali nad inymi rieseniami...
😢

monika15
27. apr 2017

a co vam do toho, pytala sa kolko , ak viete tak odpovedzte ak nie tak co riesite....
viete v akej situacii je ????
vychovate jej dieta?
co ma odhodit ? zabalit do igelitky.......

tak sa spravajte normalne ! a citajte dalej.

ema234
27. apr 2017

@monika15 nemudruj

martinkojakub
27. apr 2017

@monika15 hovori ti nieco anonymny porod alebo hniezdo zachrany?

ema234
27. apr 2017

@osky pravdu mas, ja mam pocit ze vacsina zien ide len aby malo pohodlie.

janaemmka
27. apr 2017

@monika15 Neviem, či normálne správanie je vražda. Sú aj iné riešenia, ako napr. dať dieťa na adopciu pri pôrode, hniezda záchrany. Nie, nevieme, v akej situácii je, ale potrat nie je riešenie!

martinkojakub
27. apr 2017

Kolko matiek by chcelo mat vlastne dieta,a nemoze mat...a to tvoje dieta zadavatelka ktoré ty nechceš keby si ho dala na adopciu,by urobilo nejakú ženu ktorá nemože mať dieťa šťastnou.

malabiba
27. apr 2017

Zla otazka, treba sa informovat u gynekologa, nie tu. A damy, je to kazdeho osobna vec, potrat je riesenie, sice krute, ale je.

ckatka
27. apr 2017

@cica255 za vsetky cakajuce v poradovniku na adopciu ta prosim, aby si ho radsej anonymne porodila, ak je to co i len trosku mozne. DAKUJEM!

malabiba
27. apr 2017

@ckatka porodit a dat na adopciu je to to najhorsie, co sa zene moze stat, zial horsie ako potrat...smutne, ale zena nie je zivy inkubator...a lepsie ako odsudit, je pomoct tym, ktore dieta nechcu, alebo si nemozu nechat, aby mohli a chceli...

kuriatkomm
27. apr 2017

Tak asi od veci k otázke napíšem,ale k veci k odpovediam.
Nie je ľahké dať svoje dieťa po pôrode len tak preč, keď ho už raz držíte v náručí, šupli by ste ho do hniezda záchrany? To je ťažké pre každú cítiacu bytosť.
Je jednoduchšie si dať dieťa vziať, keď je to ešte len pár týždňový plod v bruchu.
Niekedy to inak nejde, mám pochopenie pre tieto rozhodnutia.
Sama mám priateľky,čo boli a preboha..žiadna nešla s úsmevom, žiadna s tým nie je zmierená.
Nesúďte.

ema234
27. apr 2017

@kuriatkomm a preco sli len tak? Alebo zas nejake blbe vyhovorky, ked nechcem dieta tak sa chranim. Hnus toto take kamaratky.

moni244
27. apr 2017

Potrat stoji cca vsade rovnako, takze smer gynekolog, uplne zbytocna tema

ema234
27. apr 2017

@moni244 ako vidim asi vsetky co to viete mate s tym skusenost?

malabiba
27. apr 2017

@ema234 kto co vie? A co vidis? Ze sme boli na potrate? Iba preto, ze hned nerypeme do autorky? ...logika unika...

kuriatkomm
27. apr 2017

@ema234 veľa ľudí si myslí ,že prerušovaný pohl.styk je ochrana. Napríklad.
Nie sú hnusné, jedna je už milujúcou matkou, od hnusnej má ďaleko 🙂

renesens
27. apr 2017

Omg , Vam to fakt niektorym riadne slaha na hlavu! Nevyjadrujem sa a uz sa viac nebudem,ale toto ma fakt vie nas.at... vy vacsinou,,svate" mudrlantky co kurnik viete o tom, v akej situacii je ta, ci ta zena????Mate vobec empatiu? Myslim ,ze nulovu! Lebo len tie sa vyjadrujete k tomu, co netreba! Sice nechapem preco vznikla tato tema, kedze sa da odpoved zistit na stranskach unm( ci ide zasa o pokus o vyvolanie hadok a nenavisti ) ...

ema234
27. apr 2017

@malabiba tie ceny vsetky viete

zuzi0911
27. apr 2017

@ema234 tak napr.moj gynekolog ma cennik na dverach,😉o,sobne som proti interupcii,,ale otazka bola polozena jasne,,,aj ked budem dufat ze si to rozmysli

malabiba
27. apr 2017

@ema234 ake ceny? nepisem tu o ziadnych cenach, ale to, ze sa ma informovat u gynekologa, co asi vie kazda priemerne inteligentna zena, ktora chodi ku gynekologovi, ktora chape fakty

moni244
27. apr 2017

@ema234 a? To musi hned znamenat, ze sme absolvovali potrat? 😀 nebud smiesna. Staci pouzivat google a mas to 2 sekundy, uz to nie je tabu, ze sa to drzi pod poklickou a nikto nic nevie

ema234
27. apr 2017

@malabiba tak sorry ,ale tie ostatne vedia no 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre