Koľko merali vaše dvojičky v 9tt?

mamcotka
12. mar 2019

Ahojte som v 9 týždni, čakám dvojičky a jedno bábo meria 18 MM a druhé 15,6 MM.. príde mi to malo.. čítala som že v 9 týždni už by mali mať cez 2 CM

lubik87
12. mar 2019

@mamcotka ako fakt ? Ty už panikaris teraz ? Kľud ....mám veľa kamosiek dvojičkami aj v rodine máme a zatiaľ žiadne nemalo po narodení viac ako 2800 g a 47 CM a to už boli pampuchy. Kamoškyne baby 1970 a 2010 dĺžku neviem

domculik
12. mar 2019

@mamcotka suhlasim s
@lubik87 hlavne netreba vsetko prilis riesit hned od zaciatku ale byt co najviac v klude. dr. by ti snad povedal keby to nebolo v poriadku...

nikpa
12. mar 2019

@mamcotka ak by nebolo niečo v poriadku lekár by ti povedal. Niektoré informácie na nete môžu byt aj zastarale, pokiaľ sa ti zobrazila volaka tabulka z roku 1954...už dávno neplatí 🙂 vsetko sa mení, aj deti. Nie všetky majú ideálne miery, to ale neznamená, že nie sú v poriadku ;) A hlavne sa zbytočne nestresuj.

mamcotka
autor
12. mar 2019

Baby nestresujem len som chcela porovnať a že sa mi zdajú malé.. inak sú v poriadku.. a tak si v duchu vravím možno sú menšie lebo sú to baby 😀 čo tajne dúfam.

lubik87
12. mar 2019

@mamcotka vôbec nesleduj miery 🙂 pokiaľ ti dr bude hovoriť že je to ok tak je to ok 🙂 užívaj si bábätká.

deti95060810
20. mar 2019

v 9 tt už zisťuješ miery ? Tak to som ešte ani nevedela že som tehotná....a miery som sa dozvedela až po pôrode...😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre