Koľko dní pred očakávaným menzesom ste vedeli, že ste v tom?

emulienka201
31. mar 2012

Maminky,koľko dní ste vedeli,že ste asi v tom,pred očakávanou/neočakávanou mrchou/???ja pri každom tehu,pár dní dopredu ako ste na tom vy??? 🙂 🙂

exupery
31. mar 2012

@emulienka201 no snazili sme sa o babo dlhsiu dobu a kedze sa nedarilo,povedali sme si,ze to mu nechame cas,budeme si uzivat,pojdeme na dovolenku a pod....asi tak o dva tyzdne pri ceste autom na vylet som spozorovala,ze sa mi akosi zdviha zaludok v aute,sice som to pripisovala dost vypitemu vinu predtym vecer,ale aj tak...nikdy pred tym,som problem v aute nemala.Vtedy mi prvy krat prebehlo hlavou ,ze mozno som v tom...a zase som to neriesila,ked som potom spozorovala,ze mi zacina byt mala podprsenka,a menzes,hoci vzdy nepravidelny ani po tyzdni nedorazil...skusila som test a div sa dve krasne ciste kolajnicky...na dovolenku sme sli uz traja 😉

emulienka201
autor
31. mar 2012

paráááda 🙂a už má koľko?

exupery
31. mar 2012

cez dva roky 🙂

ewisam
31. mar 2012

Ja kedze mam nepravidelnu a doktorka ma upozornila, ze po vysadeni HA bude strajkovat som nejak neriesila, ze v decembri nahle nedorazila, sak ked hapruje nech hapruje.. Okolo vianoc mi to uz zacalo byt podozrive, ale vsade dovolenky v lekarnach a tak som mala prekvapko 3.1 2011 som sa dozvedela, ze nas bude viac a v auguste sa mi narodil krasny syn 😀

exupery
31. mar 2012

@ewisam gratulujem 🙂

ewisam
1. apr 2012

@exupery dakujem podobne i ked uz je velky fesak, uz hadam aj druhe planujete, ci? (treba ist na dovolenku) xi xi

exupery
1. apr 2012

@ewisam aj na dovolenku,aj s financiami je to bieda...mozno o dva tri roky,ked sa trochu pozviechame...no ked zrusia rodicak,tak asi zostaneme pri jednom... 😒

ewisam
1. apr 2012

@exupery a planuju rusit? Ja som nezachytilainfosku. Ono tak ci tak nie je dobre ak zostane sam...ale to je nadlho ja uz len preto chcem dalsie deti, aby ked tu raz nebudeme mal blizkeho cloveka. a co sa dovolenky tyka, tiez sa chystam maximalne na balkon 😀

katkas1
1. apr 2012

tyzden pred menzeom, bo pri oboch tehu som nenormalne vraciavala, takze ja som uz ani testy nepotrebovala a ked mi v den terminu neprisla tak som si bola na 100 percent ista a aj to tak bolo 😀

exupery
1. apr 2012

@ewisam no nieco sa sepka,...o zruseni.Ono sama nechcem aby bola nasa jedinacik,ale uz teraz sme na hrane s financiami akeby pridem o dalsich 200e,no likvidacne pre nas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre