Kde možno ísť na interupciu v žilinskom kraji?

skejla
21. mar 2012

prosim vie mi niekto povedat ci je mozne vykonat potrat niekde v zilinskom kraji?

katy1979
21. mar 2012

googli dievca a spytaj sa gynekologa on bude vediet

brita
21. mar 2012

Vzdy som smutna, ked niekto chce/musi ist na potrat. 😒 O to viac, ze je tato otazka zaradena v teme Tehotenstvo. ☹

zabka8423
21. mar 2012

v nemocnici, kde inde. v kazdej. na zaklade papiera od lekara a nachystaj si 300 eur.

martinkatinka
21. mar 2012

Urobia ti to v každej nemocnici, ak sú tam lekári, čo to robia... lebo niektorí to odmietajú, ale na každom oddelení sa nájde lekár, ktorý to spraví.
Neodpustím si poznámku.... nechodíš ku gynekológovi??? Tam sa treba asi najskor pýtať!

nibiru
21. mar 2012

pozor nie v kazdej napr. v ba len na kramaoch vsade inde si ulatnili lekary vyhradu svedomia.

habibi78
21. mar 2012

do kolkych tem budes s touto otazkou este prispievat?? 😕 s manzelom nepouzivate kondomy ked nechcete dieta? len aby sa ti po tych styroch planovanych rokoch otehotniet podarilo.... kedze teraz sa vam to nehodi... 😝

lucka1987
22. mar 2012

aj v PB ich robia... nemas to daleko.. tak sup sup nato az to ma ten drobcek rychlo za sebou, pretoze kazdym dnom sa z neho stava coraz vyvinutejsi cloviecik , ktory v tebe zije, zije z teba, a ma tvoje geny. a ani len netusi co chces urobit .....
nevhodna otázka, na nevhodnom fore v nevhodnej kategorii 😔

skoda ze ja som nemala moznost rozhodnut o zivote mojho nenarodeneho dietatka a prisli sme on nedobrovolne.. vtedy mi taketo otazky vhrnu slzy do oci...

tortelinka
22. mar 2012

fakt blba otazka v tejto teme..nie kazda nemocnica to urobi a su aj ine riesenia ako vrazda

dany1986
22. mar 2012

zeby v nemocnici ???? 😀 no je pravda ze nie kazda to robi ale tak idem ku gynekologovi a opytam sa.... ved pokial viem tak aj tak ho musis navstivit lebo uňho sa vypisuje ziadost + ta posle na predoperacne vyset. 😎

jankako
22. mar 2012

baby,len Boh ju može súdiť!

mata128
22. mar 2012

Je to parodia...kolko zien by chcelo mat dietatko a nemôže.aj ja som minuly rok potratila,no pan boh sa nad nami zlutoval a v aprili budeme mat Alexka.skus nakuknut do temy "snazilky",mozno ti to povie viac.Neodsudzujem,len proste nechapem...

irriss
22. mar 2012

Pokud se nepletu, uz je to ROK co mas podobne otazky ☹
Toto je za 16 mesicu tveho pobytu na MK Tvuj 16.prispevek... ☹
Je ti tusim 20 let (pokud nepocitam spatne..s pritelem jste uz 7.rok -pokud nepocitam spatne..
to znamena, ze jsi se zacla milovat ve veku me dcerky...ve veku pouhych 13ti let...uz bys tudiz mohla byt zkusenejsi a za 7 let pochopit princip i ochranu.. ☹
Chyba bude nekde jinde....7 let se milujes a na MK se uz pres rok strachujes... ☹

p.s. Na interupci se zeptej jinde...nejlepe primo u Tveho lekare..ZDE je to nevhodne tema, pokud se nejedna o "zivotne nevyhnutelne jednani" 😒

tetapetra
22. mar 2012

Ty si nejaka vadoska, este minuly rok si vypisovala, ze si tehotna. Milujem ludi co sem chodia len na to, aby sledovali co budu pisat ludia. Keby si bola trosku bystra, vedela by si, ze sa da pozriet k akym temam si sa vyjadrovala 🙄

monika1091
22. mar 2012

mi s priatelom sme planovali viac nez pol roka ...a teraz cakam baby... a len si prajem aby bolo zdrave .... lebo clovek nikdy nevie co sa moze stat.......... a nechapem dievcata ktore otehotneju a chcu si to zobrat ....a potom placu ze nemozu otehotniet......... a niektore by aj dali cokolvek aby sa stali matkami .... naozaj sa dievca rozhodni tak aby bolo dobre.......

hencidlo
22. mar 2012

boze co ja by som za to dala, keby som mala ja taky problem ako ty, s mm sa o dietatko snazime 7 rokov a nic, ak ho vazne nechces, tak ho daj na adopciu. ani nevies kolko parov by tuzilo po niecom takom krasnom......

aero
22. mar 2012

vieš možno , by si najprv mala navštíviť psychológa a až potom gynekológa ...... myslím to v dobrom 😔

digysa
22. mar 2012

@skejla: Ahojte, mám len 19 ale s priatelom sme spolu 6 rokov, meska mi mens. 3 dni tak som si dnes urobila dva testy a vysli mi pozitivne...mam bolesti v krízoch, nutkanie chodit na wc a sem tam pocitim malu bolest v podbrusi a bolia ma prsia myslite ze ten test moze naozaj ukazat pravdu?

babetko nie je zla sprava ono za to nemoze len nech je zive a zdrave,my sme to aj planovali ale o taky rok,ale sme na to obidvaja a mame sa radi tak babo nie je ziadna hrozba pre mna

dakujem vám všetkým moc mo to pomohlo, a som rada len nech je zdrvucke :D

tak dnes som si robila dalsie 3 testy a svovh druhov teraz uz nepochybujem tak som si skocila do lekarne na vytaminiky a nabuduci tyzden pojdem k dokimu,dúfam ze mi povie len dobre spravy
*******************************************************************************************

Toto su tvoje odkazy.....

"len nech je zdravucke........"

A to dalsie uz nepotrebujem....vsak ano? Prepac, ale kde mas mamu? Chod za nou, nech ti poradi ☹

bambi2
22. mar 2012

vies, ja sa len cudujem, ludia ktory sexuju bez ochrany a nepoznaju nasledky, by nemali sexovat VOBEC!!!! vzdy si to odnese nevinna dusicka, ktora sa na svet nepytala sama!!! a ty bez jej povolenia ukoncis jej/ jeho zivot, pretoze je to pre teba prekazka??? 😖 kazdy si moze za svoj osud sam a mal by niest aj nasledky ci sa mu paci alebo nie!!!!!!!! a ak sa rozhodnes pre potrat, je tu velke riziko, ze uz deti nebudes moct mat. dobre si to rozmysli a nabuduce prosim zapni rozum aby sa to nemuselo opakovat!!!!!!

happy8051
22. mar 2012

ze ides na potrat, tvoja vec... tvoj postoj ma ale mrzi... nikdy by som sem nezavesila podobnu otazku s takou formulaciou....
okrem toho, to co tu pisu baby vyssie je na zamslenie. ak sa zabavas, nie je to vtipne

michaella7
22. mar 2012

Sa nad sebou zamysli kočka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ešte jedna vec : počítaj s tým,že budeš mať do konca života výčitky svedomia...sú aj iné riešenia ako je POTRAT (hniezda záchrany,adopcia)..a zamysli sa aj nad tým koľko žien túži po bábätku a nemôže otehotnieť...len ešte aby si ty niekedy mohla otehotnieť 😒

nanulik
22. mar 2012

ludia autorka sa pýta na niečo iné. a to že chce ísť na interupciu je jej rozhodnutie a každý by ho mal rešpektovať. ALebo je lepšie nechávať mrtve deti v kontajneroch?

petkave
22. mar 2012

A najlepšie je toto:
@skejla ja som citala ze poslickou uz maju niektore zeny aj v 7 mesiaci, mne tiez pred mesiacom tvrdlo brucho a mala som bolesti a teraz uz nic a do porodu mam neakyh 6 tyzdnov tak neviem kazda to ma inak.
27. júl 2011 o 23:14 • Páči sa mi to • •

mmch, je otázne, či vôbec nejaké dieťa naozaj máš, či si vôbec bola niekedy tehotná a podobne. Podľa priblblých otázok usudzujem, že asi ani nie... Ach, škoda písať

http://pokec.azet.sk/skejla toto si ty, nie?

baramborka
22. mar 2012

dievča, kašli na potrat ...zavri oci a chyt si brucho ...tam už tlčie srdce . bije do rytmu tvojho .a je na tebe zavisle ..
ak ho zabiješ a s tymto budeš žit , že si odmietla aby niečie srdce bilo zaroven s tym tvojim..niesi žena, niesi hodna byt matkou , niesi človek ... niesi nik ..

kika1111
22. mar 2012

no veď toto je ta krava, čo už písala do iných tém... ja sa ti vôbec čudujem, že sa tu s niečim takým priznáš .. "manžel nie je nadšený a ja to dieťa tiež nechcem, až tak o 4 roky by sme chceli!!!" - ty ani nemôžeš byť žena!
Je tu kopa žien, ktoré vlastné detičky mať nemôžu, hoci po nich túžia..a tie ostatné sa na svoje deti tešíme a ľúbime ich, aj keď sú ešte len v brušku..

vejula
22. mar 2012

baby na tuto provokaterku nereagujte, zjavne si len robi prdel a vyživa sa v provokaciach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre