Kde mi urobia sono v Bratislave?

lubka23
20. máj 2013

ahojte baby, prosim vas kde v bratislave mi urobia sono aj ked tu nemam svojho gynekologa? Chcem len pre svoj pocit pocut od ineho lekara ze je vsetko ok a potvrdit pohlavie 🙂 byvam v Petrzalke hned tu mam Medissimo ,, myslite ze by mi tam sono urobili?? Dakujeeeem 😉

whiterosses
20. máj 2013

chod sa opýtať, ale pochobujem že ti sono len tak spravia .. musíš mať nejaký problém ...

katie555
20. máj 2013

@lubka23 ja na svk nemam ani poistenie ale gynfiv na zahradnickej v pohode robili sono . Ked zaplatis tak to sono ti hocikto spravi ...

lubka23
autor
20. máj 2013

@katie555 tebe ho spravili aj ked si nemala problem? A kolko asi tak stoji nevies prosim ta, 🙂

katie555
20. máj 2013

@lubka23 ja som bola na 3d/4d kde sa robi aj normalny morfologicky ...Ziaden problem som nemala...v Gyn Five je to cena 64 eur (teda bola minuly rok v juni), len nase male sidlo sa vtedy tocilo, tak sme platili len polovicu . Stalo to za ten zazitok, a navyse potvrdil podla morfologie ze je zdrava...(plus tiez tam mozes mat partnera, co viem ze na svk bezne nie je )

spynkaa
21. máj 2013

@lubka23 Ten 3D je taký drahy, morfologický v GYNFIV cca 30 €, v GYNAEX 35 €, ale mala by si byť približne v 20. týždni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre