Je vypaľovanie tekutým dusíkom počas tehu bezpečné?

ladyar
29. júl 2013

Ahojte dievcata, chcem sa spytat, ci ste niektora mali podobnu skusenost - lokalne pouzitie tekuteho dusika na vypalovanie bradaviciek pocas tehu? Podla mojej koznej dr. je to v poriadku a urcite bezpecne pre miminko, dusik je setrnejsia metoda ako laser, ci lokalna anesteza a chirurgicke odstranovanie. Dakujem vopred za Vase podelenie sa o skusenosti 🙂

martinami74
29. júl 2013

@ladyar - ja som bola pred týždnom u kožnej. Urobili sa mi bradavičky, a tiež lekárka povedala, že tekutým dusíkom je to v pohode. Len ja som na rizikovom a sem tam krvácam a špiním a bradavičky mám tam dole. A tak neodporúčala to urobiť ale to len z dôvodu infekcie. A nechce mi robiť stres a zbytočnú možno bolesť. Inak vravela, že je to bezpečné.
Ak ti nevadia bradavičky veľmi alebo ak nie sú nebezpečné ( ale to posúdi lekár ) tak ja by som si to nedala robiť.
Povedala som lekárke, že až po pôrode prídem za ňou. 🙂

freezii
8. aug 2013

ja som radšej počkala po tehotenstve, moja babka hovorievala, že keď sa zľakneš a chitíš tak na tom mieste sa diaťatku urobí znamienko alebo také červené bunky(mal to gorbačov). Moja mama má na stehne také škaredé znamienko a babka hovorila že ju para v továrni opálila a chytila sa...
súhlasím s martinami74

kristah
16. jún 2021

Papiloma medzi mandlami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre