Je potrebné preprať prvý raz popôrodné sieťované nohavičky?

veronikaontkova
29. jún 2018

Ahojte,

Chcem sa opýtať, kúpila som si do pôrodnice poporodne sieťové nohavičky, ale rozmýšľam či ich pred tým nemám na prvý krát vyprať. Aspoň v rukách, v práčke sa bojim že by sa rozpadli. Aké máte skúsenosti ?

Ďakujem

evittam
29. jún 2018

@veronikaontkova Neprala som

margaret17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didi2102
29. jún 2018

Som po porode 2tt a stale ich nosim ... kedze som po sekcii rana sa super vetra neotriera .... ja som si ich neprala myslim ze netreba pouzila vyhodila ale ked som prisla domov skusila som vyprat v rukach aby som nemusela kupovat nove a veru uz ich periem na 40 veselo a su ok

nela6
29. jún 2018

@veronikaontkova ja som mala normalny pôrod a nohavičky vobec nevyužila... Dala som si klasicke prádlo a vložku, kazdemu inak vyjde

jatva
29. jún 2018

Pravala som niekolkokrat. Dokonca som pri tretom mala este z prveho porodu. Uplne krasne sa vyprali. Nic im nebolo.

tinaa64
29. jún 2018

Ja som pred prvym pouzitim neprala..v porodnici som si ich preprala v rukach v tekutym mydlom....

alobalka
29. jún 2018

@veronikaontkova pred prvým použitím som nestihla oprat, neskôr x krát v pracke prane. Mne vyhovovali viac ako bežné pradlo po pôrode.

nika898
29. jún 2018

@veronikaontkova ja som sice nemala sietove ale take biele poporoden a veruze som ich prala aj v pracke na 40 a vydrzali este aj po 2 porode. Su ako nove ☺. Prvy krat som neprala boli zabale v takom igelitovom vrecusku ako byvaju balene plienky.

maryah
29. jún 2018

Ani ja som ich pred prvým použitím neprala... V pôrodnici som ich prala ručne s mydlom a doma v práčke alebo ručne. Nosila som ich celé šestonedelie 🙂

ankare
29. jún 2018

Nie

snehulienka99
29. jún 2018

prala som na 60ke, nič sa im nestalo.. na 40 sa všetky bakterie nezničia

maminecka2
29. jún 2018

Ja som ich preprala, najskor rucne, aj v porodnici vzdy rucne s mydlom, po par hodinach boli suche- striedala som dvoje. A doma tiez kludne v pracke. Vydrzali tri porody. Za mna tiez tieto sietovane super, dobre vetralo a vsetko drzalo kde ma 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre