Je možné, že čakám dieťa môjho bývalého priateľa?

lusinu52
17. jan 2017

Ahojte mamicky, tazko sa mi o tom rozprava, ale potrebujem pocut viacere nazory, rady. Som tehotna v 7tt ( potvrdene lekarom) . 2.12.som mala prvy den poslednej menstruacie. V oktobri sme sa s mojim dlhorocnym priatelom rozisli a v tom case u mna zlyhal ludsky faktor a stravila som noc s mojim byvalim priatelom. Potom ale sme sa mojim dlhorocnym priatelom dali znova dokopy a ako sa hovori isli sme na plno ...
Je mozne aby dietatko, ktore cakam bolo mojho byvaleho ? Alebo ma len trapi svedomie ? Viete mi s mojou dilemou troska pomoct?Dakujem

evittam
17. jan 2017

@lusinu52 Ano,je to mozne...

mitchie2805
17. jan 2017

@lusinu52 ja som otehotnela v oktobri a som 17tt, cize tvoje babo je urcite tvojho dlhorocneho priatela..

sibalka21
17. jan 2017

@lusinu52 Sorry ale toto je co za otazku? A inak na nete su kalkulacky, ktore ti vypocitaju priblizny den oplodnenia... skus pozriet

evittam
17. jan 2017

Teda podla toho kedy si mala nechraneny pohlavny styk s byvalim-vef si to vyrataj.....My to tu mame odkial vediet?!

janickacrazy
17. jan 2017

@lusinu52 No ak si s ním spala len v oktobri a poslednú MS si mala v decembri, tak to dieťa určite nie je tvojho bývalého, ved to by si bola už v 3.mesiaci teraz a si len v 7tt. Tehotenstvo sa ráta od poslednej MS.

evittam
17. jan 2017

@mitchie2805 Ty vies urcite kedy ona spala s tym svojim byvalym😲

lusinu52
autor
17. jan 2017

@evittam bolo to presne 13.10.

mitchie2805
17. jan 2017

@evittam ešte raz si prečítaj celý jej príspevok ;) a potom mudruj. ak to je inak, tak sa ospravedlňujem za debilnú informáciu , ale napísala, že sa rozišli v októbri a VTEDY zlyhal jej ľudský faktor a vyspala sa s bývalým ... čiže buď nech sa autorka vyjadrí normálne alebo tu všetky otvorte oči a čítajte.

lusinu52
autor
17. jan 2017

@janickacrazy vsetko aj sedi podla ultravzuku od poslednej mensturacie . Neviem mozno ma len nahana to svedomie a stale nad tym premyslam ...

mitchie2805
17. jan 2017

@lusinu52
@evittam
tak a máme tu jasnú odpoveď ;) čiže, snáď podľa niekoho nebudem znieť premúdreto, ale ak si len 7tt, tak bývalého dieťa to nie je. a bodka.

sibalka21
17. jan 2017

@lusinu52 Nie dieta nemoze byt byvaleho, otehotniet si musela niekedy v strede decembra, ak samozrejme medzi tym nebol nik iny ;)

sibalka21
17. jan 2017

@mitchie2805 A ty by si mohla prestat utocit

evittam
17. jan 2017

@lusinu52 Moje nervy, tak potom na co sa pytas?!!! Poslednu MS si mala 2.12. a si v 7.tt ako by to mohlo byt dieta tvojho byvaleho?! Kolko mas rokov?!
@mitchie2805 Tak v jej pripade je to fakt hlupa otazka. No co uz....🙂

maryah
17. jan 2017

@lusinu52 ja som otehotnela s manželom 20 - 21.10. a som v 11. týždni takže otehotnela si minulý mesiac, v decembri...

evittam
17. jan 2017

@lusinu52 Prepac za uprimnost, co si mala z matiky a biologie. Hlupost ta nahodou nenahana?!

mitchie2805
17. jan 2017

@sibalka21 nehnevaj sa , ale nikto tu neútočí, to by, si myslím, vyzeralo inak.. autorka sa niečo pýtala a podľa informácií, ktoré zadala, som jej odpovedala, tak si myslím, že príspevok o tom, ako ja určite viem, že kedy s ním spala, bol totálne zbytočný. 🙂

lusinu52
autor
17. jan 2017

@mitchie2805 dakujem . Pochopila si presne moj prispevok - co myslim a kedy sa co stalo . S mojim partnerom dlhorocnym sme sa dali cca do tyzdna po mojom zlyhani dokopy a odvtedy sme viedli sex.zivot aktivne naplno .
Tym, ze si hovorila , ze si otehotnela v oktobri a si uz v 17tt si ma aj ukludnila

sibalka21
17. jan 2017

@lusinu52 Ved uz ti bolo povedane, ze otehotniet si musela v strede decembra, z coho aj logicky vychadza ze si v 7tt.... A ked ta zere svedomie mala by si si pokecat s terajsim ;)

evittam
17. jan 2017

@mitchie2805 Prepac, mne v tom jej uvodnom prispevku "uslo", ze "v zom case".....Takze tak. 😉
A vyspat sa s niekym v oktobri a pytat sa v januari v 7.tt ci je to jeho dieta je fakt hlupa otazka. Uz len keby si to po sebe precitala a trochu sa zamyslela tak to tu neda...😉

evittam
17. jan 2017

@lusinu52 Ahaaaa, a zase novs info-takzr nielen v oktobri? Do kedy ste viedli aktivny sex.zivot naplno?!

lusinu52
autor
17. jan 2017

@mitchie2905
@evittam
@sibalka21
Len sa prosim Vas nehadajte . Potrebovala som pocut od viacerych nezavislych ludi ze naozaj mozem verit vypoctom teh.kalkulaciek a pod. Ide asi o svedomie, ktore ma hryzie a stale prepocitava. Dakujem Vam za pomoc . Mam 27 rokov

wolfgirl
17. jan 2017

@lusinu52 Dieťa nie je bývalého, podľa dátumov. A tvoj partner vie, čo sa stalo?

mitchie2805
17. jan 2017

jasné, že je v strese, ani sa jej nečudujem, ale nepotrebujem na ňu útočiť, že to má vedieť ona a podobne.. ja som tiež netušila ako sa tehotenstvo ráta, hoci pred napísaním príspevku by som prv šla na google a vyhľadala si tehotenské kalkulačky, nikto ju tu nemusí zjesť za tú otázku.. spala s dvoma mužmi, otehotnela, tak prvotne by asi aj mne vcuclo riťku, že koho to bejby je. 🙂

mitchie2805
17. jan 2017

@evittam veď píše, že s terajším partnerom viedla sex. život aktívne odkedy sa dali dokopy :D s bývalým bola vtedy len raz.

evittam
17. jan 2017

@lusinu52 Ved ja sa s nikym nehadam....Nemam preco. Ale ty musis vediet kedy si naposledy spala s byvalym a kedy si zacala s tym dalsim....A v 27 rokoch uz urcite.😉

wolfgirl
17. jan 2017

@mitchie2805 Tu na MK je to pomaly uz zvyk, utocit hned na zakladatelov tem 🙂 Kazda by mudrovala, ale keby bola ona v tej situacii, inak by to vsetko vyzeralo

lusinu52
autor
17. jan 2017

@evittam po mojom oktobrovom zlyhani sme sa s mojim dlhorocncym priatelom dali cca do tyzdna dokopy a s nim ( dlhorocnym priatelom) som viedla aktivny sex.zivot .....s bylavym to bolo len raz v oktobri ...
Mozno som polozila blbo otazku ale chcela som len pocut nazory inych zien . Dakujem

mitchie2805
17. jan 2017

@wolfgirl a ja som sa zapojila asi do tretej diskusie za celý čas čo som tu a už som to schytala aj ja 😂

wolfgirl
17. jan 2017

@mitchie2805 Normalka, vzdy sa niekto musi najst, vdaka takym je MK povazovany za zhluk sliepok v kurniku 😀

evittam
17. jan 2017

@mitchie2805 Ma picne, beriem spat-blbne mi fon.😀

@lusinu52 Dieta nemoze byt toho "oktobroveho". Netreba na to ani kalkulacky na nete.😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre