Je ešte skoro na potvrdenie tehotenstva?

kajka_13
14. feb 2018

Ahojte chcela som sa spýtať už 8.2.mi vyšiel pozitívny test od toho dňa len krásne silneli každé ráno.. 11.2. som robila Digi počet týždňov 2-3 ...poslednú MS som mala 17.1. ...myslíte že na sono je ešte skoro? Podľa appky som 4tyzden

kajka_13
autor
14. feb 2018

PS. MS by som mala dostať dnes a už 8.mi vyšiel pozitívny test

matrix87
14. feb 2018

Ano.este je skoro na sono.

kajka_13
autor
14. feb 2018

@matrix87 kedy asi by to bolo najvhodnejšie ?

magic08
14. feb 2018

cca o 2 tyzdne

kajka_13
autor
14. feb 2018

@magic08 ďakujem

matrix87
14. feb 2018

@kajka_13 najskor nieco bude vidno tak v 6tt.zalezi to od kvality pristroja u dr. Ked tam zavolas.sestricka ta objedna podla toho ako to maju vo zvyku 😉

belllinka
14. feb 2018

skor ako v 10-tom tyzdni ta sestricka neobjedna. Skor je to zbytocne

tropkica
14. feb 2018

asi by som este pockala ale vyzera to slubne veru

puklicqa
14. feb 2018

Az ked ti bude menzes meskat aspon 2 tyzdne. Gratulujem 🙂

dzulik_
14. feb 2018

@kajka_13 ja som volala Dr. keď mi vyšli 2 pozitívne testy a dni mi meškali asi 4 dni a kázala mi prísť hneď, t.j. v 5tt a už videla na sone, že testy neklamali.. v 7tt už videla aj bijúce ❤ -čko... záleží od konkrétneho Dr. 😉

kajka_13
autor
14. feb 2018

@dzulik_ takže v pondelok môžem zavolať ? 🙈

veronikastrickova
14. feb 2018

@kajka_13 aj ja som bola hned, v sobotu mi visiel test, v pondelok som bola u dr

kajka_13
autor
14. feb 2018

@veronikastrickova a videl niečo ?

dzulik_
14. feb 2018

@kajka_13 podľa mňa to aspoň skús a uvidíš, čo ti povie a na kedy ťa objedná.. mne napr. hneď prepísala vitamíny, aby bolo všetko v poriadku

veronikastrickova
14. feb 2018

@kajka_13 mat ultrazvuk iba taku bodecku

veronikastrickova
14. feb 2018

Zavolaj si, ze ti meska, ze ti uz vyslo 7pozitivnych testov, minimalne ti predpise vitaminy dr 🙂, a papier do roboty

ankare
14. feb 2018

Gratulujem!

majusqa77
14. feb 2018

@veronikastrickova jaky papier do roboty sa vypisuje v 5tt???

veronikastrickova
14. feb 2018

Ja som doniesla do roboty papier, ze som tehotna, ze nemozem dvihat tazke veci, ja som robila manualne, na pn som nebola od zaciatku a nechcela som cakat 5-6tyzdnov, kym dostanem tehu knizku a dvihat tazke krabice

monika_akinom
14. feb 2018

@kajka_13 mna objednali az dva mesiace od poslednej ms, cize ked mi cca 4 tyzdne meskla, a uz bolo pekne aj srdiecko vidiet, podla mna skor ani netreba chodit.

kajka_13
autor
14. feb 2018

Teraz som zmätená všetci tu píšete niečo iné 😄 ...tak mám si v pondelok zavolať alebo nie? Ja len či bude v tom 4+5 TT niečo vidieť keby idem v pondelok alebo mám teda počkať lebo keďže mám dnes mať Ms tak v pondelok by to bolo 5 dní čo mi mešká

veronikastrickova
14. feb 2018

@kajka_13 ja by som sla, mne ked meskala, som nemala taketo testy krasne ako mas ty 🙂

kajka_13
autor
14. feb 2018

@veronikastrickova dobre tak v pondelok pojdem ❤️ďakujem

lavieenrose
14. feb 2018

kludne chod k dr..skontroluje vysku hcg a aj kde sa miminko uchytilo to je jedno ze bude vidiet iba mini gestacny..aspon budes vediet ze je vsetko tak ako ma byt

simsalabim
14. feb 2018

Ja som isla az v 8. tyzdni, netreba sa hned hnat na gyndu. Vtedy uz bolo vsetko pekne vidno, dostala som tehu knizku a objednanie na dalsi usg v 10. tyzdni.

lucecita
14. feb 2018

@kajka_13 každá ti píše ináč, lebo každej doktor je iný....zavolaj svojmu doktorovi, že ti vyšli pozitívne testy, dnes máš dostať MS a on ti povie najlepšie.....

lavieenrose
14. feb 2018

niekdy nejde iba o to aby dr videl srdce babatka..niekedy ide aj o to aby dr vylucil mozne komplikacie..napr take mimomaternicove..ale vsetko zalezi od dr..mozno nebude ochotny robit sono a zobere iba krv na hcg

nika898
14. feb 2018

@kajka_13 ja som pri prvom isla po tyzdni ako mi vysiel pozitivny test a to len preto lebo dr mal dovolenku a pri druhom som isla hnet ako mal moj doktor poradnu pre tehotne. V oboch pripadoch mi najprv zobral krv na hcg a podla vysledkov ma objednal na sono cca v 6-7 tt aby bolo vidiet uz iste srdiecko. Drzim palce 😉

katinka4
14. feb 2018

Gratulujem . Ja som isla k dr hned . Ale to len preto lebo taketo kolajnice som mala po dlhych 4 rokoch .Zobrala mi krv a hned nasadila Duphaston .Takze zavysi od toho ci si predtym mala zdravotne problemi ktore by mohli ovplivnit tehotenstvo.

deniky
14. feb 2018

Este počkaj aj tak nebude skoro nič vidno alebo zavolaj dr.a uvidíš čo ti povie ☺A gratulujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre