Human Chorionic Gonadotropin

lola77
4. nov 2011

Ahojte, som tu nová a nevyznám sa v hodnotách HCG. Na prvom odbere som HCG mala 195 a na druhom, ktorý mi robili hned na druhý deň som mala hodnotu 600. Test, ktorý som si robila doma, mi tehotenstvo potvrdil. V koľkom týždni by som mohla teda byť? Na sone mi ešte nič nevidel ☹ Ja sa v HCG tabuľkách akosi nevyznám ☹ Ďakujem

irsina83
4. nov 2011

@lola77 to si este v zaciatkocj, mozno tak 3-4tt...a na sone to bude vidiet tak od 5tt...

irsina83
4. nov 2011

@lola77 nic sa neboj, ani mne nebolo vidiet na sone nic na zaciatku a to je preto lebo je to prilis ranne stadium, uvidis o tyzden uz uvidi 😉

anjelicek26
4. nov 2011

tak 4.tt, neboj nic, na sone o tyzden uz bude vidno bublinku 🙂

lucik85
4. nov 2011

ani mne najprv nic nebolo vidiet az ked ked bolo HCG nieco cez 1000 , to bol asi 6ty tyzden

ludka77
4. nov 2011

@lola77 tiež sa v HCG moc nevyznám a ani som nikdy nesledovala aké vysoké mi doktor na písal do karty, ale dosť mi pomohla táto stránka: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php skús kuknúť 😉

lola77
autor
4. nov 2011

Ten čas na čakanie sona mi ide pomaly 😉 Nemám ani typické ranné nevolnosti, len ma pichá v podbrušku 😒 Ďakujem vám za odpovede, veľmi ste mi pomohli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre