Holenie počas tehotenstva

25. júl 2022

Ahojte dievčatá mám otazku som prvý krát tehotná mám obavy tak sa pýtam ☺️môžem sa holiť keď som tehotná nemôže to uškodiť dieťatku môžem používať depilacne kremíky ? Jak ste sa holili vy ? Zo žiletkou či normálne ste si kupovali tiez depilacne krémy ? Na telo budem ďakovať za každú odpoveď ☺️

petamich
25. júl 2022

ano mozes sa normalne holit a cim chces 🤷‍♀️

gertys
25. júl 2022

Tehotenstvo nie je choroba mozes robit vsetko normalne ako pred tehotenstvom

solange7
25. júl 2022

Ach jaj...

marzuz89
25. júl 2022

Tak zrovna tie smradlave chemicke kokteily a.k.a depilacne kremiky by som vypustila aj bez tehotenstva 🤭 a samozrejme uplne normalne holit, epilovat, co potrebujes. Mne dokonca nohy vydrzali oepilovane dlhsie ako po porode 🤔

syslik81
25. júl 2022

uzi nsi kym si vidis dole ..potom ti uz neaky ten chlp vadit nebude pripadne budes zapasit so zrkadielkom .. kazdopadne neboj nemas ako ublizit dietatu a ani mu vyholit plesinku na hlave..je skryty vo vnutry aternice a ta je daleko od posvy ..

pukina
25. júl 2022

@syslik81 to som isla presne napisat, ze nech ju viac trapi to, ako sa bude holit poslepiacky ked si na nu neuvidi 😂😂😂

kkovacovak
25. júl 2022

Dnes sú tu samé perly 🤦‍♀️ či môže ísť autom keď je tehotná, či sa môže holiť keď je tehotná, či je tehotná keď si obtrela prst o vagínu atď atď. Dnes je plodný deň 😃

saxana000
25. júl 2022

Ziletka cely cas..poslednykrat hodinu pred porodom po pameti ale dala som to..😂

zirafienka
25. júl 2022

@kkovacovak niekedy mám pocit, že sem chodia už len 10 ročné.

nikpa
25. júl 2022

Nie, nechaj si pukanu zarastat celých 9 mesiacov, nech chúďa dieťa ani cestu von nenájde 🙈

asia83
25. júl 2022

@syslik81 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre