Hluk až rachot počas tehotenstva

gerlink
11. nov 2016

Ahojteee som Tehotna robila som poriadky na Vianoce a som si ukladala zavareninove flase do vreca a chcela som ich vyniest a uskladnit na poval-( pod strechu do uskladnujuceho priestoru) a ako som sla hore schodami sa mi to vrece stymi sklenenymi flasami pretrhlo ,bola to taka rana ze az, a ten buchot ked sa tie sklenene zavaraninove flase kotulaly dole bol to hluk asi tak minutku, myslite ze ten hluk babetku v brusku nijak neubližel ???????

jana_eyre
11. nov 2016

Nie.. Ked som čakala tretieho, vies ake rachoty a kriky doma občas boli vďaka deťom? 😂 a malý je ok..

nadkaha
11. nov 2016

Ahoj ,vdaka Bohu,ze sa dolu schodmi skotulali len tie flase,a nie ty 🙂 babatku ten rachot urcite nijako neublizil,neboj 🙂

alchemilkazltozelena
11. nov 2016

boze to su otazky to uz ani mozne nie je sa toto pytat 🙄

ematko29
11. nov 2016

Neboj sa,plodova voda chrani aj pted hlukom,nic mu nieje.

stastna17
12. nov 2016

Ja som chodila na kocerty aj na hokej a to bol riadny hluk.

8853
12. nov 2016

A ten hluk na SIAFe, ked preletí mig 🙄

stardust
12. nov 2016

ked citam taketo otazky, tak mi napada, ze vsetci buduci rodicia v SR by mali absolvovat testy zo zdraveho sedliackeho rozumu a ak by na nich uspeli, bolo by im povolene splodit dieta.

8853
12. nov 2016

@stardust uz teraz sa rodí málo detí 😂 chceš zlikvidovať populáciu?

guiseppinka
12. nov 2016

@8853 radsej zlikvidovat populaciu este pred ako mat totalne dementny narod, ktory sa bude rozmnozovat geometrickym radom...

guiseppinka
12. nov 2016

A za dalsie pre autorku - o hluk sa boji, ale vlacit kompotove flase je ok... uz ked vymyslam sibnute otazky, tak nech aspon maju kus logiky...

lavinis
12. nov 2016

ja fakt neverim, ze to nase ludstvo este nevymrelo, ak by mal dietatu uskodit jednorazovy hluk. Ze sa vobec rodili zdrave deti aj pocas vojny 😉
@guiseppinka tiez myslim.

obsadenemeno
12. nov 2016

@gerlink vies co, ani nerozpravaj nahlas..... a asi prestan aj mysliet...... bo aj to moze uskodit, vies, myslenie?

sibalka21
12. nov 2016

Ako nehnevaj sa, ale staras sa ci babu neublozi hluk ale natahujes sa v vrecom plnym zavaraninovych poharov... Ak mu nieco moze ublizit, tak to, ze sa trepes s tazkym vrecom na povalu ...

cattleya22
12. nov 2016

Začínam mať pocit, že tieto otázky sú nejaký sociologický / psychologický experiment. Sledujú naše reakcie...

ada1313
12. nov 2016

@cattleya22 urcite mas pravdu. na tento portal som prisla pred 15 rokmi, ked sa mi mala narodit dcera a celkom sa mi zdalo, ze som sa i nieco dozvedela. ale posledny rok-dva to tu srsi takou "inteligenciou", ze to snad ani nie je mozne. nuz, ine socialne siete prevalcovali "modreho konika", sledovanost ustupuje, zit z niecoho treba .... 😝

obsadenemeno
12. nov 2016

a este by ma zaujimalo, ze ako klasifikujes "hluk az rachot"????? Je hluk menej ako rachot? Ci rachot je kratkodoby a silny a hluk dlhodoby a intenzita sa moze lisit? Kolko decibelov ma hluk? A kolko ma rachot? A kde na skale hlasitosti by si zaradila buchot, treskot, vreskot a sepkanie? 😝

cattleya22
12. nov 2016

@ada1313 Tiež som tu už pár rokov, hoc prvé čakám až teraz... veľa som sa dozvedela, ale chodím sa tu už viac-menej zabávať. Tiež ma ako prvorodičku napadne kadečo, ale ... Spísať to do knihy, máme bestseller...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre