Herpesin v prvých dvoch týždňoch tehotenstva

karkulkino
23. okt 2015

V polke cyklu som uzivala nevedome tablety Herpesin necele 2 tyzdne. Este prv ako som si robila test som ich radsej pre istotu vysadila. Obavat sa ci nie? dakujemm

seahorse27
23. okt 2015

V prvých tyzdnoch este nie je embryo napojene na krvny obeh matky, tak si myslim, ze sa nic nestalo...ale konzultuj s lekarom radsej.

karkulkino
autor
23. okt 2015

bola som vcera, no ako kazdy lekar nebol nadseny, ale tak zatial bolo vsetko ok tak snad to bude aj nadalej 🙂

magic08
23. okt 2015

@karkulkino ved prve 2 si este neni tehotna, ci?

karkulkino
autor
23. okt 2015

@magic08 no to bola prave ta dilema ze som ten herpesin zacala uzivat na 14. den MC - cize uz to bolo po ovu a teda bola som tehu..

magic08
23. okt 2015

@karkulkino ale babo este nebolo uhniezdene, nebolo napojene na tvoj krvny obeh. Podla mna mozes byt kludna,

8291
23. okt 2015

Ja si tiež myslim že si ho brala v období kedy nemal žiadny vpyv na bábo.ja som ho brala 4 dni pred pôrodom v davke 4x800mg,kôli pasovemz oparu a kôli tomu musela ist mala tyzden pred terminom von.tak sa rozhodli gynekologovia,infektolog a anestéza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre