Glukózový test

zuzkamacken
10. máj 2014

kedy ste boli na glukozovom teste? ja mam ist v pondelok ale som len 15tt a sa mi to zda skoro.. si myslim, ze sa sestricka pomylila.. v prvom tehu som bbola tiez neskor.. dakujem

ikika
10. máj 2014

@zuzkamacken a nemala si v prvom tehotenstve cukrovku? Alebo Ti nevysli krvne testy zle teraz? Len v takom pripade sa chodi skor... chodi sa okolo 28. tt, aspon ako ja viem... 😕

007zabicka
10. máj 2014

@zuzkamacken ja som bola v 16tt a mam ist este v 24tt, kvoli tomu ze sa u nas v rodine vyskytla cukrovka....

mabliss
10. máj 2014

Ja som bola tiež 2x,lebo st.rodičia sú diabetici. Tak pre istotu ma poslala na začiatku tehu a potom v tom 28tt.

zuzkamacken
autor
10. máj 2014

@ikika nic mi o zlych vysledkoch z krvnych testov nevraveli... iba mama je cukrovkarka, ale ved ako kazdy druhy senior. cukrovku som v tehu nemala..

ikika
10. máj 2014

@zuzkamacken asi nechce dr. nic zanedbat... si myslim, kedze Tvoja mama ma cukrovku - predpokladam, ze 2. typu, teda ziskanu... skus v pondelok zavolat k dr. a spytaj sa, za to nic nedas... alebo chod na ten test a spytaj sa priamo tam, ci Ti to budu opakovat neskor... neviem, ale kazdpadne sa neboj, radsej nech Ti to vysetria 2x, akoby mal byt problem... 😉 Drzim Ti palceky a prajem vsetko dobre, hlavne sa nestresuj a tes sa na babatko. 🙂
A daj potom vediet, ako to bolo s tym testom... 🙂

zuzkamacken
autor
10. máj 2014

@ikika nestresujem sa, len mi je to zahada.. dakujem 🙂

danielita18
10. máj 2014

to lebo mate v rodine cokrovku tak sa chodí v 16 týzdni a potom 23,24 týzden, ja som mala tehotensku cukrovku tak viem ale u mna sa zase cudovali preco mám zvysený cukor ked u nas nikto cukrovku nemá ale aj ked som bola po 30r tak je tam vacsie riziko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre