Femibion 1 alebo len kyselina listová a iné vitamíny v tehotenstve?

23. jan 2021

Zistila som ze som tehotná, čo by ste mi vy odporučili okrem veľa zeleniny a ovocia... Neviem sa rozhodnúť ci si kúpiť len femibion 1 alebo len obyčajnú kyselinu listovú plus magnerot... Tak poraďte a chcela som sa ešte opýtať odporučte mi prosím zinok ktorý sa smie užívať aj v tehotenstve ja som si dávala tento ale napadlo ma ci sa môže aj v tehotenstve nikde som sa nedocitala ci sa môže

autor
23. jan 2021
greta2017
23. jan 2021

tak v tabletkach Femibion mas vsetko v 1 tabletke a uz NIC viac sa nema uzivat. Ja som skor za 1 femibion ako 4-5 roznych tabletiek (moj nazor) 😉

autor
23. jan 2021

@greta2017 vo femibion ale nieje zinok a magnezium 😐

zuzka251
23. jan 2021

ten zinok na fotke je ok aj v tehotenstve, ale v podstate ti ho netreba kvoli tehotenstvu nijako specialne. v tehotenstve treba hlavne kyselinu listovu, vitamin D, podla krv obrazu pripadne aj zelezo a pestru stravu, najma dostatok vapnika. toto uplne staci. a magnezium iba podla potreby...
/farm
ps podla mojho nazoru je femibion (a ine multi pripravky) zbytocny

greta2017
23. jan 2021

aha, okej... tak ja len tlmocim co mne dr. povedala ze tehotenske vitaminy uplne stacia a netreba nic viac. Ja osobne Magnezium som zacala az v 27tt brat a zinok vobec... 🙊Najlepsie asi bude ked sa opytas svojej doktorky 🙂

zastupkyna
23. feb 2021

Mne odporučil lekár Femibion a k tomu Magnézium D3 od Biominu. Tieto doplnky obsahujú všetky potrebné vitamíny, okrem toho to magnézium u mňa pôsobí aj proti únave. Odporúčam. M.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre