Farbenie vlasov v tehotenstve

ruthova
30. aug 2016

Môžem si farbiť vlasy v tehotenstve,som 18tt.

priora
30. aug 2016

Ja som si nefarbila a som tu 🙂 mala som cervene vlasy.,, skus henu

sardinka335
30. aug 2016

@ruthova a prečo by si si nemohla???? Spokojne možeš... 😉

katy83
30. aug 2016

ja som kadernicka a farbila som mamicky aj par dni pred terminom, nevidim v tom nejaky zasadny problem 🙂

sardinka335
30. aug 2016

@priora ja som si farbila a som tu tiež 😀 aj moje 3 deti ...a hena je v jej pripade o ničom, sudiac podla fotky.

danusskaaa
30. aug 2016

Bože, baby!!! Tehotenstvo nie je choroba!!! Netreba sa zatvárať do bubliny... Ak chceš tak farbi! Veď aj tehulka sa chce páčiť, tak prečo by sa mala prestať o seba starať?

sissy27
30. aug 2016

@ruthova už ti to odsúhlasili na mk, tak už teraz fakt môžeš... ale mohla si aj predtým...a budeš môcť aj po pôrode.

priora
30. aug 2016

@sardinka335 ja neviem pre mna to bolo bepripustne neviem preco som to tak brala.,,, radsej pivko 😁 Cidis foto ma nenapadlo kuk 🙂

sissy27
30. aug 2016

@priora práveže hena vie v tehotenstve krásne zreagovať - napr. na zeleno 😀 kamoška takto zistila, že je tehotná 😅

inguna
30. aug 2016

môžeš, ja som to robila počas oboch tehotenstiev, vlasy ešte stále mám, deti keď sa narodili ale nemali 🙂 a dokonca 2 týždne pred pôrodom som bola ešte aj na kozmetike si farbiť riasy.

priora
30. aug 2016

@sissy27 to fakt? 😂😂. Mne krasne chytila 🙂 ale to nanasanie bol horor.,, ja som si aspon v tehotenstve nefarbila vlasy si "oddychli" 🙂 a nafarbim si az ked bude mat babo rok., teraz strasne padaju :(

segga
30. aug 2016

@ruthova Farbenie v tehotenstve sa "neodporuca" jedine z toho dovodu, ze vzhladom na hormonalne zmeny Ti moze farba cudne zreagovat a namiesto ciernych vlasom budes mat modre - to je vsetko. Nic fyzicke nehrozi ani Tebe ani dietatu...

alenky
30. aug 2016

Farbila som si pravidelne odrasty aj pri dcerke aj teraz, akurat v prvom trimestri som sa obavala-potom uz nie. Ale necakaj, ze ti farba chyti tak ako obvykle-mne chyta velmi slabo, alebo vobec.

veronika9797
30. aug 2016

podla mna, ak sa nepouzivaju nejake agresivne farby alebo postupy, tak v pohode....svagrina si ale v tehotenstve tmave vlasy dala melirovat na blond a ked sa jej narodil syn, tak medzi jeho ciernymi vlasmi su tri velke blond kruhy vlasov a zostalo mu to, aj ked ho ostrihaju, tak tie blond vlasy mu rastu na tom istom mieste a dost je to vidno. Hadam ma nik neukamenuje, ona je Romka a mne sa zda, ze ma inu kvalitu vlasov a preto farba tak reagovala ze presla az na plod, ale mozno to s tym nema nic spolocne.....

fadama
30. aug 2016

Ja som si tiez davala melir v 7 mesiaci a ked sa my syn narodil tiez mal medzi tmavymi vlasmi blondave a to este mal poriadne dlhe vlasy az skoro po plecia.

evittam
30. aug 2016

@fadama 😀 😀 😀 No ale to určite nebolo preto lebo si si dávala melír v 7.mesiaci.

fadama
30. aug 2016

neviem ci to bolo kvoli tomu ci nie ale ma prekvapilo ze zopar vlasou mal blondave. 🙂

tutu_1
31. aug 2016

Je to na kazdej mamicke ci bude farbit alebo nie. Mne skusena kadernicka povedala ze je lepsie nefarbit. Ale ja som klasicke farby prestala pouzivat este pred tehu nicilo mi to vlasy.

mius.brcko
31. aug 2016

ja som si farbila asi do 6 mesiaca, potom mi pri farbeni prislo strasne nevolno, az som sa povracala.. odvtedy uz len bezamoniakovou.. a po porode zas normalnou.. pri dalsom tehotenstve som rovno presla na bezamoniakovu 😉

tina1988
31. aug 2016

tehotenstvo nie je choroba ! Mozes normalne chodit medzi ludi, farbit si vlasy, strihat si nechty a podobne 🙂 farbila som si cele tehotenstvo a bez problemov. Len pocas tehotenstva som si davala bezamoniakovu farbu. Teraz som v 20tt a buduci tyzden idem farbit vlasy. Takze urcite mozes 🙂

tutu_1
31. aug 2016

Neviem z akych dovodov sa tu dava do suvislosti tehotenstvo nie je choroba vs farba na vlasy 😕 ..? Ale ci sa to niekomu paci alebo nie je to chemia. Je velmi najivne si mysliet ze sa drzi len na vlasoch. Pri styku s pokozkou sa vstrebava. Farbenie vlasov sa rozhodne neda prirovnavat k strihaniu nechtov. Kazdopadne proti gustu ziaden disputat. Hadat sa nebudem.

evittam
31. aug 2016

@tutu_1 Vieš, ale existujú aj farby, ktoré nie sú veľké chemické svinstvo-bez amoniaku, bez ftalátov, parabénov a podobných škodlivých látok - moja kaderníčka ich už používa roky a sú to vysoko kvalitné farby aj keď o niečo drahšie ako obyčajné . Ale áno máš pravdu - každý ako chce. 😉 A prečo to prirovnanie? No preto lebo dnes už niektoré ženy fakt preháňajú - najradšej a najlepšie by bola keby sa zavreli do nejakej sklenenej banky a tam im podávali čisto biostravu a filtrovanú vodu a ešte aj tak by sa spýtali či je to v poriadku a či im to neublíži. 😉
A k téme - ja som si farbila vlasy v oboch tehotenstvách - mám zdravé a krásne deti, pri prvom som bola ryšavá - a čudujte sa syn vôbec nie je ryšavý... 😀

moni244
31. aug 2016

Urcite nie, ja som sa doma zavrela v bubline

lienka1987
31. aug 2016

baby a v prípade šampónu? Viem, že to nie je farba, ale tiež sa môže stať, že nechytí alebo chytí iný odtieň? Máte skúsenosti? Nechcem si teraz farbiť, nechám ich oddýchnuť, len by som im vrátila troška lesku a zjednotila farbu..

evittam
31. aug 2016

@lienka1987 Tak to o čom píšeš šampónom nedocieliš určite - a je jedno či si alebo nie si tehotná.....

lienka1987
31. aug 2016

@evittam tak nič, chcela som som aspoň odrasty troška zjednotiť a nechcem teraz na konci 1.trimestra farbiť, tak počkám po pôrode..

evittam
31. aug 2016

@lienka1987 Nemáš sa čoho báť pokiaľ nájdeš naozaj dobrú odborníčku-níka a ak sa tak bojíš - čo používa šetrné a kvalitné farby. Nič sa ti nestane-ani tvojmu dieťatku.

lienka1987
31. aug 2016

@evittam nerozumiem ako si z mojich otázok vydedukovala, že sa bojím farbenia! Len som chcela dať na vlasy ľahší variant po 7 rokoch farbenia, myslím, že vlasy majú nárok na oddych, len odrasty 8cm vyzerajú dosť divne by som povedala!. Nijakým spôsobom som sa tu nezmienila, že by som mala strach, len som v živote nepoužila na vlasy šampón a tak ma zaujímali názory tých, ktoré ich používajú!

evittam
31. aug 2016

@lienka1987 Aha, veď ok - zle som ťa pochopila. Nemusíš hneď vyskakovať. No ja si už pravidelne farbím vlasy 20 rokov a mám ich perfektné a krásne - treba len používať kvalitné výrobky - to je všetko z mojich skúseností.

lienka1987
31. aug 2016

@evittam každý má iné vlasy, a tiež by som nerada skončila so zelenými 😀 ..ja tiež netvrdím, že ich mám zničené..

evittam
31. aug 2016

@lienka1987 No veď to ti verím. Ja preto nikdy neexperimentujem doma - radšej si zaplatím a viem, že budem vždy spokojná. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre