Do ktorého mesiaca možem v tehotenstve cvičiť?

vivien11
10. mar 2011

ahojte baby ak mate skusenosti alebo niektora cvicite. Chcem sa opytat do ktoreho mesiaca mozem cvicit ja som zacala pred mesiacom pilatesom teraz som si pridala este Zora baby co je vsetko pre tehulky specialne len neviem do kedy by som mohla a je to bezpecne???ak mate skusenosti dik za odpoved:D

🙂 🙂 🙂 🙂

zuzikkaa
10. mar 2011

ahoj,podla mozes cvicit do porodu pokial ti to telo dovoli.ved tehotenstvo nieje choroba. 😉 a zvlast ked cvicis pre tehotne...sama musis vediet kolko vladzes a ako sa po cviceni citis,ci nemas tazkosti atd... 😎

bellugia
10. mar 2011

Presne tak. Uvidíš, koľko budeš vládať 🙂 Ja to mám za 17 a včera som pohrabala aj záhradku 😀 Potom som síce ledva vstala z postele... Uvidíš, koľko energie sa v tebe nájde, lebo tehotenstvo síce nie je choroba, ale časom je to hendikep 😅

alpiinka
11. mar 2011

ahoj, ja chodim raz do tyzdna na tehu jogu a 3x plavat a ak bude stale vsetko ok, tak budem az do konca...ja som dost dlho cvicila a taktiez bola na stacionarnom bicykli, ale 3 mesiace pred terminom som zacala citit tlaky, poslali ma aj do nemocnice, ci nahodou nerodim, nastastie nie, ale cviky a bicykel som radsej vynechala...
cvicila som takmer kazdy den toto a za tym 20-30 min bicykel:

https://www.youtube.com/watch?v=nrpaAfmVzCc


pokial sa dobre citis, netreba sa bat 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre