Diskotéka spojená s koncertom v tehotenstve

goddess18
29. jan 2014

Chcela by som sa opýtať čo si myslíte o tom že by som išla na discotéku na ktorej bude koncert speváka ? Discotéka je pomerne vačšia kapacita cca 800 ľudí .. Som v 13týždni tehotenstva , takže neviem či by to bolo vhodné ? ....

rejkaa
29. jan 2014

@goddess18 Ja si myslím, že je to v pohode. Keď bola moja sestra približne v stvrtom alebo piatom mesiaci sme boli na koncert IMT Smile a to bol iný nátresk a malá je taká tanečnica a speváčka jak repa, a po nás to nemá 🙂 Takže na ňu to malo len dobrý vplyv 🙂 Pokial nebudeš skákať po strop, tak sa nemáš čoho báť, uži si to 🙂

sono2
29. jan 2014

Hlavne ak sa to páči tebe a máš na to náladu, pocit. Ser sa na to či sa to hodí alebo nie. Čo si kto myslí. Dôležité je to, ako to ty cítiš.

sjuzan77
29. jan 2014

Moj nazor je, ze to vhodne nie je. Pises, ze je to spojene s disco. To sa u mna spaja s mnozstvom opitych ludi, ktori ti mozu napr. nechtiac vrazit do brucha. Viem, ze ti mnohe zienky napisu, ze tehotenstvo nie je choroba a podobne, ale ja ako zena, ktora o babo pred nedavnom prisla by som ti radila - nechod..

mima4
29. jan 2014

@sjuzan77 + pravdaze brutalne zafajceny priestor...

vjaja
29. jan 2014

ja som bola v 5 mesiaci minulý rok na Depeche Mode v Ba, samozrejme nešla som úplne dopredu, našli sme si miesto skôr vzadu, kde nie je tlačenica, ja by som šla, samozrejme ak to nebude nejaká zafajčená miestnosť. 😉

evelynm
29. jan 2014

urcite by som zohladnila zdravotny stav. Si na zaciatku 2. trimestra, co je relativne pohodove obdobie, ale nadmerny hluk, mozne nekoordinovane pohyby ludi okolo, vydychany vzduch, pripadne zafajceny priestor mozu byt rizikove faktory.

nigguska
29. jan 2014

@goddess18 Ahoj, ja som bola aj v 7mesiaci na diskoteke spojenej s koncertom a bolo to v pohode...ludia ked videli,ze som tehotna,tak ma krasne obchadzali a usmievali sa....nevidim na tom nic zle.....hlavne sa treba vyhybat tym castiam,kde je tlacenica a ked pojdes na wc,nech ide niekto predtebou...to je vsetko.....uzi si to 🙂

fopka
29. jan 2014

ak sa na to citis, tak v pohode... len pozor na brusko, lebo to zrejme este nie je az tak vidiet, aby si to pritomni na diskoteke vsimli a brali na teba ohlad ... aby nedoslo k urazu narazenim a podobne... este by som mozno riesila zafajcenie priestoru... ale inac v tom osobne nevidim problem

tamarka9
29. jan 2014

@goddess18 ja si tiez myslim ze je to v pohode, vies ze si tehotna, takze sa nebudes tlacit do kotla,ani skakat, pit fajcit a pokial sa tam nebude fajcit, co som veru uz velmi davno nezazila,lebo sa to nesmie, iba na otvorenych priestoroch, tak si myslim ze uplne v pohode. Ved keby ti prislo nevolno, mozes ist kludne na vzduch, domov atd 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre