Dieťatko sa na ultrazvuku nehýbalo

katy555
15. feb 2012

ahojte...som v 8-9 tt a vcera som bola na kontrole u doktora a ten mi povedal,ze dietatko sa vobec nehybe...robil mi dva ultrazvuky normalny aj vaginalny a ani pri jednom nebolo vidiet pohym...povedal,ze je asi lenive,ale videla som,ze sa tvari divne a nieco neni v poriadku...mam prist znova o tyzden na kontrolu...mam stale bolesti v brusku ako pri menstrulacii...bojim sa,ze by mohlo ist o potrat...

tina7729
15. feb 2012

@katy555 ja si myslim keby nebolo nieco v poriadku tak ti to povie. neboj sa. ani mne sa malicka niekedy nehybe aj 2 dni.asi je naozaj lenivejsie.

brita
16. feb 2012

@katy555 Nemusis sa bat, moje sa v tom case tiez nejako nehybali, akoby boli na mieste, ale srdiecka krasne bili. teraz, ked som bola v 11 t, tak jeden prcek sa tam krutil a kotulal, druhy bol kludny, ale to bolo prvykrat, predtym tam boli iba taki "polozeni". Neboj sa, iste je vsetko v poriadku. 😉

zuzana76
16. feb 2012

@katy555 aj moj druhorodeny sa vobec nehybal na uzv v 11tt, lekar sa tiez tvaril nervozne, hoci srdiecko bilo, asi po 3 minutach sonovania malicky rozhodil rucickami a tak sme sa ukludnili, aj ja, aj lekar, takze skonstatoval,ze asi iba spal. V neskorsich stadiach tehu bol poriadne akcny, stale sa hmyril a vyduval. No a teraz ma 19 mesiacov a je to neposedny sinter.

zuzana76
16. feb 2012

a lekar este skonstatoval,ze " take kludne dieta este nevidel, vacsinou vsetky skacu a mrvia sa " - tak teraz by som mu mala prist reklamovat to kludne dieta 😀

lucka1987
16. feb 2012

@katy555 v 8 tt mi este len nabehlo srdiecko a mali sme 5 mm. neboj buddu aj pohyby.. o chvilku take ze pri nich aj aukat budes

katy555
autor
16. feb 2012

dakujem vam uz som kludnejsia 🙂 v utorok idem na kontrolu tak dufam,ze babätko bude aktivnejsie ako minule...potom napisem ako sme dopadli na kontrole ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre