Dieťa v bruchu je aktívne len v noci

19. okt 2022

Pri prvom som to tak nenala ale teraz som sa zobudila o 3 rano a to babo furt kope mali ste to aj vy tak? Cez den velmi necitim ze sa hyba obcas kopne ale v noci to je niekedy na nevydrzanie 😃

jaskolka
19. okt 2022

Cez deň sa hýbes aj ty, tak to až príliš nemusíš vnímať, zároveň sa bábätko "uhojda"
V noci lezis, takže mu môže ten pohyb chýbať a tak začne byť viac akčné.

autor
19. okt 2022

@jaskolka dufam ze ked sa narodi tak nebude v noci hore 😃

mimka2019
19. okt 2022

Áno ja som to tak mala, aktívna bola malá len v noci...cez deň som ani nevedela, že som tehotná...posledné týžne som málo čo spala 😁 a nám to ostalo aj po pôrode...v noci nespala...cez deň vedela prespať veľa...cca do 3 rokov sme sa s obráteným režimom trápili a to som skúšala všetko možné ako to upraviť...🙊

liloastitch
19. okt 2022

Prvý syn išiel od ôsmej večera ako píla, vždy keď som sa ja uložila na spánok,on sa prebúdzal, cez deň bol aktívny veľmi málo. Druhý syn bol zas v noci pokojný. Hýbal sa takmer pravidelne, väčšinou po každom jedle takú hodinku cez deň. Tretia sa hýbe stále 😂 tej je úplne jedno. Ja mám občas pocit, že tam snáď ani nespí. Cez deň ju vnímam aj keď niečo robím,v noci sa budím na to ako sa pretáča..

danulicek
19. okt 2022

prvý syn začínal o 23 a končil o 4 ráno. to isté presne bolo aj vtedy, keď už bol na svete :D lenže on sa hýbal aj cez deň a vlastne celá tá jeho aktivita ostala "skopírovaná", aj keď sa narodil 😀

autor
19. okt 2022

Tak to ste ma mamicky nepotesili idem si asi zdriemnut 😃 pri prvom som spavala aj cez den teda cele dni.. teraz sa mi uz neda pospavat cez den .. zato je tak maly aktivny 😃

aliaray1
19. okt 2022

Ahoj, ked sa hybe zrejme spinka - ma sny a je to ok. Chodenim sa uhojda, maju to radi.

petamich
19. okt 2022

u nas sa to nepotvrdilo a pytala som sa na to aj lekara a povedal mi, ze to je hlupost 🙂 ze vecer skratka viac vnimas tie pohyby, cez den ho uhojdas a nie, ze tam nie je ziadna asociacia po porode, ze to je skratka nahoda

euka210
19. okt 2022

Jasneee...akonahle som sadla, sla spat...prestalo hojdanie a prisli kopance 😁

tatisna
19. okt 2022

To je také krásne obdobie keď bábo kope...aj keď to boli ale nie neznesiteľne. Aj mňa v noci budili moje deti kopaním a tocenim,ale hneď som zaspala. Pre mňa najhoršie bolo budenie v noci na zvracanie - v 1.trimestri. Kopanie bolo oproti tomu už len milucke...

anavixy
19. okt 2022

Ja som robila nocne do 32.tt a tiez mi gynekologicka vravela nech uz nerobim nocne ze to bude mat mala otocene (zo skusenosti s jej detmi), ale nastastie nemala 😄 spala rovnako nic moc aj cez den aj v noci 😄 bola by to asi len nahoda 🙂

kris_tin257
19. okt 2022

Ja presne tak isto, syn predtým sa takmer vôbec nehýbal bol kľudný v bruchu a dcéra hruza, túto noc som bola hodinu hore vkuse ma kopala nech som sa dala hocijako tak mala diskotéku v bruchu 🙈 cez deň je kľudná keď sa hýbem akonáhle si ľahnem či sadnem hneď to začne ... Svokra mi hovorila že keď bol muž malý tak bol kľudný a zaspal iba v aute alebo keď ho kocikovala po veľmi hrbolatej ceste, takže dúfam že toto nemá nejaký súvis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre